Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Ezt a szöveget lefordítaná...

Ezt a szöveget lefordítaná angolra valaki?

Figyelt kérdés

"Drága Quincy! Csak szeretném elmondani, hogy te vagy a példaképem.<3 Egy nap szeretnék én is olyan sikeres lenni, mint te. Naponta többször nézem a képeidet és a videóidat, hogy motivációt tudjak gyűjteni. Egy álmom válna valóra, ha fele annyira sikeres és hajlékony lehetnék, mint te. Rengeteget gyakorlok, hogy hasonlíthassak majd egyszer rád. Remélem egyszer találkozhatok veled. :) (és akkor kihúzhatnám a bakancslistámról az első pontot :p ) légy mindig boldog.:) millió ölelés és millió köszönet, hogy vagy.:) xx remélem egyszer olvasod.:)



Én lennék a világ legboldogabb embere ha valaki válaszol rá.

Köszönöm!!!:)



2016. szept. 30. 21:28
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

#20

Nekem meg van mindketto. Merci es Apple is. Ingyen is nagyon szivesen segitek, sot, nekem ez kikapcsolodas. Semmi koze egymashoz.

2016. okt. 2. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:

#21-nek:


Valami ilyesmiről szólt az előző hozzászólásom is, hogy a magyar ember olyan, hogy igyekszik nagyobbat mondani a másiknál... :-)


Tőlem járhatsz Bugatti Veyron-al is, igazából nem érdekel... ...Apple gépe meg köztudottan azoknak van, akik nem értenek a számítógéphez, de sok pénzük van... :-)

2016. okt. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
52%
Uhm, ha tudnatok angolul, akkor azt is tudnatok, hogy vannak kulonbozo nyelvjarasok bizonyos helyeken. Most azon ne akadj fel, hogy practice vagy practise. A flexible tokeletes, az meg hogy "mindig itt vagy nekem", vagy mit irtam, az meg a szabadforditas ereje. En igy mondanam, es tokeletesen jo. Ha nem hiszed, akkor huzz bele az angolozasba.
2016. okt. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Es lovesem sincs ki ez a Quincy, de ha a kerdezo a hajlekonysagot megemlitette, es gyakorlasrol is szo volt, akkor nyilvan valamilyen "szuper fitt egyen", tehat a "look like you" is megallja a helyet :)
2016. okt. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
I'd say Quincy Brown or Quincy Jones.
2016. okt. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!