Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Hol találhatnék amerikai...

Hol találhatnék amerikai beszélgetőpartnert?

Figyelt kérdés

Tudom, nevetségesen egyszerűnek tűnik, én is így indultam neki, azonban már 2 hete próbálkozok 0 eredménnyel.

Először az italki.com oldalra regisztráltam, itt a legtöbben tanítani akarnak pénzért, de én csak egy ingyenes partnert szeretnék, akivel beszélgetni lehet akármiről. Azonban nagyon kevesen vannak, akik magyart tanulnak, és akinek írtam üzenetet, nem válaszol, pedig online...

Aki pedig nem magyart tanul, az nyilván nem is magyar partnert keres.

Pár napja regisztráltam a hellolingo.com oldalra, ott ugyanez a helyzet...

Már ott tartok, hogy ráírok Facebookon teljesen idegen emberekre, hogy van-e kedvük beszélgetni angolul...

Tényleg ennyire nehéz az interneten egy amerikai embert találni, aki beszélgetne velem, vagy csak én vagyok totálisan szerencsétlen?!

A válaszokat előre is köszönöm! :"D



2017. aug. 9. 14:12
 1/6 A kérdező kommentje:
Egyébként egy erős középfokú nyelvvizsgám van angolból, ha ez számít.
2017. aug. 9. 14:13
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Interpalst nézd meg!
2017. aug. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi, regisztráltam.

Hááát, írtam itt is egy férfinak, azonban miután elküldtem, nem sokkal később privát lett az adatlapja :O Lehet, hogy velem van a baj ezek szerint. Sőt, valószínű :"D

Pedig csak leírtam, hogy honnan írok, miért írok, remélem, hogy nem zavartam stb. Na de mindegy, én türelmesen várok :D

2017. aug. 9. 16:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Hogyan akarsz beszélgetni? Skype-n keresztül? Az idejébe kerül a beszélgetőpartnernek; valószínűtlen, hogy könnyű lenne találni olyat, akit ez érdekel. Esetleg ha van valamilyen közös témátok/hobbitok ... valamilyen közös pontra szükség lenne ahhoz, hogy motiválva legyen a másik fél.
2017. aug. 10. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezek a language exchange oldalak olyanok, mint a társkeresők. Van ötmillió regisztrált tag, és egyik sem akar beszélgetni. Nincs meg hozzá a bátorságuk. Ha ötven emberre ráírsz, abból 1-2 fog válaszolni, és azok is legtöbbször az elején lemorzsolódnak, amikor kiderül, nincs közös témátok.


Én úgy kerestem az iTalkin partnert, hogy láttam a profilján, hogy zenész, gitáros, nosza, én is zenélek, ez lehet egy közös pont. Az is volt. Olyat keress, akinek hasonló az érdeklődése, mert a többi figyelemre sem fog méltatni.


Ja, az adatlapod legyen teljesen kitöltve. Ne olyanok legyenek benne, hogy részletek privátban, mert akkor a kutya nem fog szóba állni veled. Érted. Zsákbamacska.

2017. aug. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ITalki-n nekem is ugyan ez volt, kutya nem írt vissza pedig jártak a profiljukon, kezdtem azt hinni, hogy direkt az Italki csinálja, hogy inkább menj az ő nyelvtanáraikhoz.
2017. aug. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!