Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Hogyan találhatnám meg azt...

Hogyan találhatnám meg azt akit 10 éve láttam és semmit nem tudok róla csak a nevét?

Figyelt kérdés
Hogyan tudnám megtalálni apukámat? Mikor utoljára láttam 5 éves lehettem azóta semmi hír róla, pedig látogathatna és ez bánt, mert ha anyukámmal vagy mamáékkal nem is szívesen találkozna, azért engem felkereshetne, nem lenne muszály pont a család többi tagjával is összefutnia. Csak a nevét tudom és azt, hogy a szülei hol élnek. Gondolom ott is született. Semmit nem tudok róla ami ebben tudna segíteni. Kérlek segítsetek. Mayura
2010. máj. 28. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Anyukád és a mamád se tud róla semmit?
2010. máj. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hát ha nem nagy kérés akkor a nevét elárulhatnád lehet hogy most is az oldalon böngészik meg így talán többen tudnánk segíteni én szívesen segítenék én is csonka családban nöttem fel!:(
2010. máj. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Mamámat kérdezni nem lehet mert így is sokszor szidja h elment. Anyukám meg semmit nem mondana róla.

A neve Csontos László

a szülei Vas megyében Ostffyasszonyfán laknak

Ennyit tudok róla

2010. máj. 29. 08:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyszer rászánsz egy hétvégét,leugrasz.Bepályázol egy kocsmába és meg kérded,hogy nem ismerik-e-(nem vicc!!!!).Ha nem tovább lépsz,fel a település közepén levő boltba (általában ott szokott lenni),ismét kérdezősködés.Az utca emberét is elő lehet venni.Hamarosan rá fogsz találni hidd el,egy ilyen suttyom településen mindenki ismer mindenkit.
2012. jan. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!