Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Csak angol C1 VAGY spanyol B2...

Csak angol C1 VAGY spanyol B2 és angol B2?

Figyelt kérdés

Szeretnék szeptembertől járni nyelviskolába és nem tudom eldönteni, melyik nyelvre járjak. Gimiben első idegennyelvként az angolt tanulom, tehát ha nyelviskolába is járnék angolra, C1-es nyelvvizsgát jó eséllyel le tudnék tenni.

Viszont második idegennyelvnek meg a spanyolt tanulom, és ha arra járnék nyelviskolába, valószínűleg a B2-t le tudnám tenni spanyolból, angolból meg meg lenne az érettségi, ami nálunk Szlovákiában egyenértékű a B2 nyelvvizsgával (nem tudom, Magyarországom hogy van).


Mindkét nyelv nagyon tetszik, de nem tudok dönteni. Szerintetek melyik éri meg jobban? Ha csak angolból van C1-es nyelvvizsgám, vagy angol és spanyol B2.


Tudom, a legjobb az lenne, ha lenne angol C1 és spanyol B2 nyelvvizsgám, de úgy érzem annyit tanulni nem lenne időm, vagy meg ha megtenném, az a többi tantárgy rovására menne.



2018. júl. 31. 13:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jobban megéri a két nyelv. Középfokkal azért tudsz már valamennyit, és ezt később is fejlesztheted - a nyelv használatával.
2018. júl. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindenképpen két B2 :)
2018. aug. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2018. aug. 3. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!