Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mi a legjobb "kifogás" a...

Mi a legjobb "kifogás" a céges buli kihagyására?

Figyelt kérdés

A munkahelyem többnyire férfiak dolgoznak, kulturált, családos emberek 25-től 68 éves korig.

A karácsonyi céges bulin azonban évről-évre vállalhatatlanul viselkedik a többség egy kis alkohol hatására,sértegetik egymást, becsmérlik a környezetükben megjelenő nőket, az utcán belekötnek bárkibe, nekem a tavalyi volt az utolsó, és azt mondtam,hogy többet nem megyek.

A probléma,hogy én alapvetően jóba vagyok ezekkel az emberekkel mert mint írtam a hétköznapokban normálisak, de ilyenkor teljesen megváltozik mindenki.

Rajtam kívül egy ember volt aki ezzel az indokkal nem jött már tavaly sem, de ezen senki sem lepődött meg mert ő ilyen ember.Rólam biztos nem gondolják,hogy zavar ez a viselkedés, és egészen biztos,hogy megsértődnének többen is.

Egyszerűen nem akarok emiatt konfliktust vállalni, nem fogom megmondani,hogy azért nem megyek mert alpári parasztok vagytok.

Nyilván a legegyszerűbb az lenne, hogy nem megyek és kitalálok valami elfoglaltságot, csakhogy most már foglalni kell a helyszínt, ami 20-30 ezer forint/fő, ezt pedig majd januárban fizeti a főnök a számla alapján, de csak annak aki jelen volt.

Potyára pedig nem fizetnék be ennyit főleg nem karácsonykor, de korai lenne azt mondani,hogy háh pont nem érek rá akkor amikor a buli van, pláne,hogy még fix időpont sincs.


2019. nov. 1. 10:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
39%

Csajommal leszek.

Anyámmal leszek.

Nem megyek.


Válassz!

2019. nov. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
26%
Én mindig jelen vagyok úgy, hogy senki sem lát.
2019. nov. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%

#2 Mert te maga vagy Ördög :D


Én lehet őszinte lennék a főnökkel és elmondanám neki, hogy kellemetlenül éreztem magam a tavalyi bulin is, így az ideire már nem mennék.

2019. nov. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
Én meg mondanám az igazat, és nem kertelnék.
2019. nov. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%
Szerződésemben nem szerepel az, hogy kedves legyek főnök Úr!
2019. nov. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
59%

"Bocsi de dolgoznom kell" :D

Igazából nem kötelességed az ő undorító viselkedésüket elviselned. Nem normális, hogy egy kis alkoholtól meg, hogy céges buli, ilyet megengednek maguknak.

Szóval találj ki valami kamu sztorit mint ahogy előttem is javasolták. A családdal/párommal van már programom általában jó szokott lenni.

2019. nov. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk nem kell megindokolni. Jossz? Nem. Ennyi.
2019. nov. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
79%
Én sok alkohol után sem leszek állat. Vajon mások miért lesznek azok?
2019. nov. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
93%
Munkaidőn túl van. Ennyi, csókolom.
2019. nov. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
60%
Munkaidőn túl van, pontosan. A munkaköri leírás sem tér ki valószínűleg arra, hogy kötelező részt venni az ilyen dzsemborikon. Nincs kedved menni, ennyi. Más programod akadt:D
2019. nov. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!