Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ha nem szokásom kezet fogni...

Ha nem szokásom kezet fogni emberekkel, az baj?

Figyelt kérdés
Én nem nagyon szoktam kezet nyújtani embereknek, ismerösöknek. Csak, ha ők nyújtanak, akkor kezet fogok. Köszönök, és kész. Még nem szólt senki, hogy nem-igen nyújtok kezet senkinek, de akkor most bunkónak tartanak?
2010. júl. 26. 21:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem mindenki szokott kezet fogni.
2010. júl. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Pedig nem sok embert látok, aki ne fogna kezet, egy ismerössel, baráttal (férfiakról van szó)
2010. júl. 26. 21:08
 3/18 anonim ***** válasza:
62%
Egy felmérés szerint a férfiak nagy része nem mos kezet wc után....
2010. júl. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

szomorú tapasztalatom szerint a nők egy (nem kis) része sem... :(

a kérdésre válaszolva, nem tudom, mint nőnek furcsa, ha a férfiak nem kéfogással üdvözlik egymást, a környezetemben mindenki így tesz, de szerintem nem tartanak bunkónak, pláne ha amint mondod, ha kezet nyújtanak, akkor azért kezet fogsz.

2010. júl. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Sokan fognak kezet, de nem mindenki. Szerintem nem bunkóság, de ha te annak érzed nagyon egyszerű a megoldás. Nyújtsd néha a kezed.

Első voltam.

2010. júl. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nem bunkóság, köszönsz és kész, ha kezet nyújtanak neked, kezet fogsz.
2010. júl. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
Nem vagy esetleg homi?
2010. júl. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nem szeretek más emberekkel nagyon érintkezni, lehet hülyeség, de a japánoknak sokkal jobb szerintem meghajlanak és ennyi. Csak, nem akarom, hogy bunkónak tartsanak, csak mert ez a szokás, habár nem szóltak még be sose, de akkor se.
2010. júl. 26. 21:34
 9/18 A kérdező kommentje:
És te nem vagy egy kicsit szemét? Csak kérdezem...
2010. júl. 26. 21:34
 10/18 anonim ***** válasza:
3%
Pedig elég bunkóság. És olyan buz is.
2010. júl. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!