Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Közeli családtag halála után...

Közeli családtag halála után mennyi ideig nem illik profilképet cserélni?

Figyelt kérdés
Szerintem el kell telnie minimum pár hétnek, de nektek mi a véleményetek?

2020. júl. 19. 09:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
86%

"De én vagyok az az illető. Már eltelt egy hónap, de még tartok a rokonok, ismerősök reakciójától. Vannak már az fb-re és társaira írt illemek is. Csak érdekelt mások meglátása a dologról."

Ha valami olyan képet töltesz fel ami azt sugallja hogy mennyire élvezed az életet vagy hasonló, az lehet adott esetben tiszteletlenség, nem maga az, hogy képet cserélsz.

2020. júl. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
65%
Őszintén ki nem sz*rja le, hogy ki mit csinál a fosbookon? Hány éves vagy 12? Akkor változtatod meg amikor akarod.
2020. júl. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
75%
Én sose cseréltem profilképet, ha elhunyt valakim. Ez még nem jelentette, hogy kevésbé gyászoltam volna.
2020. júl. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
100%
Én semmi fekete képet nem tettem ki. A mostani is már efy hónapos. Még csak a kisállataimról tettem fel képet. Magamról nem. Se kedvem, se normál fotogén állapotom hozzá. Nekem még nagyon friss. :(
2020. aug. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
63%

Ha valakiben ez a kérdés felmerül, az egy dolgot jelent. A külvilágnak él, a külvilágnak akar megfelelni. Bármit is érez vagy gondol, fontosabb, hogy mit szólnak majd mások.

Nos egyszerű, bármit csinálsz, lesz aki kritizálni fog. Ha nem cserélsz képet azért, ha feketét teszel fel azért, ha leveszed, azért. De ez a Te facebook oldalad, miért nem használod arra, hogy a saját érzésedet tükrözze?

2021. ápr. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Én pl apám halálakor se csináltam ezt a hiszticirkuszt, hogy mindent kifeketítek, de ki nem írnám, miért. Nem foglalkoztam a fészbukkal apám halálakor, és közvetlen utána sem. Akire tartozott, azokat felhívtam telefonon és elmondtam nekik. De nem csináltam bohócversenyt a halálesetből.
2021. nov. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!