Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogy gondolta ezt a postás?!

Hogy gondolta ezt a postás?!

Figyelt kérdés

Már két hete történt.Éppen aludtam,felébredtem arra,hogy valaki kopog az ajtón.Jó,nem érdekel,majd elmegy,gondoltam...Aztán le is mentem(2szintes a ház),de arra lettem figyelmes,hogy nyílik az ajtó!!!!!!!!!!!!:OOOOOOOOOO

Kinyitotta az ajtót,és BEJÖTT A HÁZBA,kopogás nélkül és mondta,hogy jó napot,és mondta,hogy hozott leveleket:OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO hát én ilyet még nem láttam,de ma újra megismétlődött.

A nappaliban voltam(földszinten van) és hallom h kopog valaki,az ajtó nem volt rázárva,mert ott vagyok,és akkor minek zárjam be...Tévéztem,és egyszer csak hallom,hogy nyit be,most be is jött az előszobába,és ITT ADTA ÁT A LEVELEKET!!!!!!!!

MIÉRT JÖN BE????NEM ENGEDTEM BE!

EZEK UTÁN TELJESEN BEFOGOM ZÁRNI AZ AJTÓT!

HOGY KÉPZELTE ???????



....


2010. aug. 9. 10:14
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
Adj hálát a postásnak, mert lehet, hogy az életedet, de minimum a vagyontárgyaitokat mentette meg azzal a felháborodással, amit benned okozott, és aminek a következtében ezentúl be fogod zárni az ajtót. Összehasonlíthatatlanul súlyosabb hiba az, hogy eddig nem tartottad kulcsra zárva az ajtót, mint az, hogy ő bejött. És majd ha lesz gyereked, neki is tanítsd meg!
2010. aug. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
nem tudom, te milyen helyen laksz. én egy megyeszékhely melletti faluban élek, de MINDIG zárva van az ajtó. sőt, általában a kapu is. engem a szomszéd is borzasztóan zavar, ha hívás nélkül betáncol az ajtón. tanulság, veled értek egyet, zárd cask kulcsra az ajtót...
2010. aug. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
városban élek
2010. aug. 9. 11:32
 14/32 anonim ***** válasza:

kerítésetek nincs? Meg kapu? Postaláda, ahova be lehetne dobni a leveleket?

De ha mondjuk ajánlott levelet hozott, akkor meg örülj neki, hogy átadta és nem kell értük elbumlizni a postára.

Egyébként pedig zárd az ajtót, mert így bárki besétálhat, örülj hogy csak a postás volt a levelekkel?

Egyébként is hogyan alszol nyitott ajtónál?

2010. aug. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:

este mindig bezárjuk,egyébként van kutyánk is.

egy kapu van,meg kerítés, aztán 15 méter,és ott az ajtó.

a kapun rajta van a postaláda.

2010. aug. 9. 11:41
 16/32 anonim ***** válasza:

Egyébként csak halkan, a kérdésedben azt írtad, kopogott majd benyitott.

És két kommentel lejjebb, "legalább kopogott volna"

Olvasd vissza legközelebb, mit írtál előzőleg, ha ennyire feledékeny vagy. (Ja és a kérdésedben hallottad is a kopogást, csak nem volt kedved felkelni, kinyitni az ajtót.)

2010. aug. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
aha,tényleg:D
2010. aug. 9. 11:44
 18/32 anonim ***** válasza:
Nem csak éjszaka lehet betörni, a kutyát meg lefújják. Ne áltasd magad hamis biztonságérzettel!
2010. aug. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
de csak következtettem,mert ha kopognak vagy csengetnek,akkor a kutyám mindig ugat:)
2010. aug. 9. 11:44
 20/32 A kérdező kommentje:

nem fújhatják el :((

én szeretem őt :(

2010. aug. 9. 11:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!