Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogy gondolta ezt a postás?!

Hogy gondolta ezt a postás?!

Figyelt kérdés

Már két hete történt.Éppen aludtam,felébredtem arra,hogy valaki kopog az ajtón.Jó,nem érdekel,majd elmegy,gondoltam...Aztán le is mentem(2szintes a ház),de arra lettem figyelmes,hogy nyílik az ajtó!!!!!!!!!!!!:OOOOOOOOOO

Kinyitotta az ajtót,és BEJÖTT A HÁZBA,kopogás nélkül és mondta,hogy jó napot,és mondta,hogy hozott leveleket:OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO hát én ilyet még nem láttam,de ma újra megismétlődött.

A nappaliban voltam(földszinten van) és hallom h kopog valaki,az ajtó nem volt rázárva,mert ott vagyok,és akkor minek zárjam be...Tévéztem,és egyszer csak hallom,hogy nyit be,most be is jött az előszobába,és ITT ADTA ÁT A LEVELEKET!!!!!!!!

MIÉRT JÖN BE????NEM ENGEDTEM BE!

EZEK UTÁN TELJESEN BEFOGOM ZÁRNI AZ AJTÓT!

HOGY KÉPZELTE ???????



....


2010. aug. 9. 10:14
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

de eszerint a kutyádat lefújni sem kell, nem egy házőrző típus, ha valaki csakúgy besétál a kapun, 15 métert sétál az udvaron éa bemegy az előszobába.

És a kutyád mégcsak nem is ugat?

Lehet hogy a kezét is megnyalta vagy ő kísérte be a házba?

Furi kutya.

2010. aug. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
a kutya a házban lakik,és ugatott nagyon amikor kopogott,de nagyon bátornak tűnt a postás:D
2010. aug. 9. 12:26
 23/32 anonim ***** válasza:
Jajj, édes istenem. Annyira gyerek vagy? A postásnak nem merted megmondani, itt meg háborogsz. Fel kell még nőnöd.
2010. aug. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Mínusz egy kérdőjel,bocsi.
2010. aug. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:
:)
2010. aug. 9. 13:30
 26/32 anonim ***** válasza:
Megakar dugni...
2010. aug. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:
nem az esetem;)
2010. aug. 12. 17:17
 28/32 anonim ***** válasza:

Te légy óvatos,a postás meg ne legyen már ilyen túlzottan készséges!Nem léphet be a házba,lakásba ha nem engedik be!!!

Hagyjon értesítőt!

2010. aug. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
nem derült ki ugyan nő vagy férfi a postás, de ha ennyire ismeri a járást nálatok és a kutyátokat lehet nem téged készült megdugni, hanem anyukádat-apukádat. Lehet valamelyiküknek az esete a postás. Nem ez lenne az első eset a történelemben.
2010. aug. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
az utolso a legvaloszinütlenebb állítás amit el tudnék képzelni:)
2010. aug. 23. 21:12
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!