Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogy gondolta ezt a postás?!

Hogy gondolta ezt a postás?!

Figyelt kérdés

Már két hete történt.Éppen aludtam,felébredtem arra,hogy valaki kopog az ajtón.Jó,nem érdekel,majd elmegy,gondoltam...Aztán le is mentem(2szintes a ház),de arra lettem figyelmes,hogy nyílik az ajtó!!!!!!!!!!!!:OOOOOOOOOO

Kinyitotta az ajtót,és BEJÖTT A HÁZBA,kopogás nélkül és mondta,hogy jó napot,és mondta,hogy hozott leveleket:OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO hát én ilyet még nem láttam,de ma újra megismétlődött.

A nappaliban voltam(földszinten van) és hallom h kopog valaki,az ajtó nem volt rázárva,mert ott vagyok,és akkor minek zárjam be...Tévéztem,és egyszer csak hallom,hogy nyit be,most be is jött az előszobába,és ITT ADTA ÁT A LEVELEKET!!!!!!!!

MIÉRT JÖN BE????NEM ENGEDTEM BE!

EZEK UTÁN TELJESEN BEFOGOM ZÁRNI AZ AJTÓT!

HOGY KÉPZELTE ???????



....


2010. aug. 9. 10:14
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen jogosan vagy dühös.


Én már azért ordítottam volna, hogy bejött a kapun. Az pedig, hogy a házba bejön!!! Tűrhetetlen!

És ha épp zuhanyból jössz ki és alig van rajtad valami vagy hasonló?!


Én úgy kiosztottam volna, hogy öröm lett volna nézni!

Biztos, hogy kiraktam volna a házból!!!


Hozzánk egy időben a szomszéd jött át mindenféle kopogás nélkül.

Ülök este az asztalnál, nézek valami filmet kajálok.

Egyszercsak nyílik az ajtó: Te xy, nincs olyan kis csavarod a fűnyíróba? Meg hallod nézd már meg a kocsiajtót, nem tudok rájönni mi a gond!


Hát nem kell mondanom kiesett a kezemből a villa is.

Pláne, hogy lazultam már munka után, alsóneműben ültem bent :D


Ha idegen jött volna be vagy postás vagy vízórás vagy bárki én lefejelem.

Hozzánk egy időben a vizes is meg mindenki is bejött.

Pl. csengetett én meg épp akkor keltem, gondoltam nem kezdek el kapkodni, úgyse kerülnék szalonképes állapotba 5 perc alatt, addigra meg lelépne.

Aztán mégiscsak felkeltem mondom aludni már úgysem tudok. Mentem mosakodni aztán kirakni a kötélre kicsit az ingeket erre ott áll velem szemben az ürge!

Már indultam felé egy vasrúddal kérdeztem segíthetek-e... akkor mondta, hogy a vízóra miatt... Egyébként ő a kerítésen mászott át, mert a kapu akkor zárva volt.

Kedvesen kikísértem, aztán mondtam kulcsot nem hoztam haver és tessékeltem a kerítésen át :D


Szólj a postásnak mert csak elszemtelenedik mégjobban.

Ha nem mersz neki visszaszólni akkor csak zárd az ajtót és amikor nyitogatja szólj, hogy rögtön megyek. Utána állj meg az ajtóban, hogy ne tudjon bemenni és vedd át a leveleket. Majd köszönd meg és tedd hozzá, hogy amúgy van kint postaláda és mutass rá.


Nálam már az kiveri a biztosítékot amikor jön valaki és látom, hogy nyitogatja a kaput mint az őrült. Mondjuk én legtöbbször zárom azt is. De nem értem mit képzel.

2010. aug. 25. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 A kérdező kommentje:

mióta megírtam azóta nem volt ilyen,az ajtót mindig bezárom.


^de amit te írtál,az már tényleg feldühítő: O

az usában az ilyenért már le is lehetne lőni az illetőt!

2010. aug. 25. 09:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!