Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mosson kezet a nagymama?

Mosson kezet a nagymama?

Figyelt kérdés
3 órányi tömegközlekedés után elvárható-e gyermekünk egyetlen, ritkán látott nagymamájától, hogy mosson kezet, mielőtt összefogdossa 9 hónapos unokáját?

2022. ápr. 11. 10:55
A kérdező szavazást indított:
Nem szükséges kézmosás!
Mosson kezet!
63 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
100%
Nem csak a nagymamától, de bárkitől elvárható, hogy mosson már ugyan kezet, ha egy babát látogat.
2022. ápr. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bárkitől elvárható, hogy ha vendégségbe megy, kezet mos, amikor megérkezik, akár van gyerek, akár nincsen.
2022. ápr. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
100%
Szerdán szültem, azóta csak a nagypapa meg keresztmama járt itt, de alapból mindketten mosnak amúgy is kezet de most még pluszban maszkot is vettek mindketten amíg a gyerekszobaban voltak. Nem kértem, ők döntöttek igy. De a kezmosas amúgy is alap ha van gyerek ha nincs🤷‍♀️
2022. ápr. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem 5 perc tömegközlekedés után is alap, hogy kezet mos az ember, ha van gyerek, ha nincs, ha vendégségbe megy, ha nem.


De ha ezen megsértődne a kedves mama, akkor lehet neki mondani, hogy nem kötelező ám látogatóba jönni, ha nem tudja tartani a házi szabályokat. Nincs mocskos kézzel taperolás, még kilincset sem, nemhogy gyereket.

2022. ápr. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
100%
Az az első,hogy megy kezet mosni.
2022. ápr. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem alap lenne, ha van gyerek, ha nincs. Ha hazaérek valahonnan, az az első hogy kezet mosok, pedig nincs gyerekem.
2022. ápr. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
92%
Remélem összejön a 10000 aláírás, hogy elkezdjen a nagyi kezetmosni!!
2022. ápr. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
100%
Nálunk sosem kellett kérni, mindig kezet mosnak miután megérkeznek.
2022. ápr. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem is alap a kézmosás, elég fura, ha valakinek ennyi tömegközlekedés után (pláne egy járvány remélhetőleg lecsengő ágában, de mindenképpen az árnyékában) valakinek nincs igénye kezet mosni, amint hazaérkezik vagy hozzátok, egy babához.
2022. ápr. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
91%
Hát ha hozzám valaki úgy jönne be a lakásba tömegközlekedés után, hogy nem mos kezet, akkor legközelebb már nem hívnám meg. Pedig nincs gyerekem.
2022. ápr. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!