Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogy is van ez a tegeződés?

Hogy is van ez a tegeződés?

Figyelt kérdés
Sok kérdést és választ elolvastam ezzel kapcsolatban, de erre nem találtam választ. 25 éves nő vagyok, és odáig megvan, hogy a nő ajánlja fel a tegeződést, hacsak a férfi nem áll ragban vagy bárhogy felette. De mi van akkor, ha magázom a férfit, ő pedig tegez? Ilyenkor nyilván nem ajánlhatom fel a tegeződést, tegezzem csak szó nélkül vissza? Illetve, ha zavar, hogy tegez, meg tudom valahogy kérni, hogy ő is magázzon?
2011. júl. 3. 15:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Tudtommal a nő dönt, tehát a férfi nem mondhatja, hogy tegezzük egymást, csak a nő. Addig magáznia kell.
2011. júl. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ilyen esetben max visszategezed...ha leesik neki h bunkó volt,akkor minden oké
2011. júl. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

én meg 31, és rettentően zavar, amikor valaki azt mondja, hogy "koránál fogva" letegezhet engem. Persze én ne tegezzem vissza őt, azt nem engedi meg.

Én minden ismeretlent, aki idősebb, magázok, de ha letegez, akkor visszategezem, hacsak nem kimondottan öreg. 40 évest simán.

Persze akik gyerekként ismertek, azok tegeznek, én meg magázom őket.

A kérdésre: hacsak nem főnököd, vagy egyéb módon nem függsz tőle, tegezd vissza. Miért zavar, hogy tegez?

2011. júl. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!