Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ki megyek az erdőbe és úgy...

Ki megyek az erdőbe és úgy élek mint 1 indián, hülyeség?

Figyelt kérdés
Lesz 1 gyönyörű lovam ugy fogok kinézni mint 1 indián hosszu fekete haj , kifestve. Vadászgatok, 1 héten 3 szor be megyek a városba eladom a portékáim bemegyek a helyi kocsmába iszok 1 italt hallgatom a népet. Este a szabadég alatt alszok meg lesz 1 vigvamom.És így élnék, hülyeség?
2011. júl. 31. 19:09
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
80%

Sok western filmet nézhettél:)

Felébredtél már??

2011. júl. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
71%

Melyik erődbe mész? mire vadászol? Mivel vadászol?


HA egyedül leszel gyis beleőrülsz.

2011. júl. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
78%

előző vagyok

Félreértések elkerülése végett, erdőt akartam írni

2011. júl. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
74%
Nem akarlak megsérteni, de ez ugye nem most nem komoly? De ha igen akkor mélységesen elnézésed kérem.
2011. júl. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
85%

Vadászgatsz, aztán majd jól seggbe lő a vadőr. Utána lecsuknak 10 évre orvvadászatér.

Milyen portékát adsz el? Nem akarlak megsérteni, de az nagy valószínűséggel megint csak valaki más tulajdona lesz. Tehát megint csak lecsuknak lopásért.

2011. júl. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
79%

Hmm.. hosszú haj, jól hangzik:)

Na de komolyan:

Én ismertem egy embert aki kiköltözött az erdőbe összeeszkábált magának egy kis kunyhószerűséget. Már öreg volt, de megunta a városi életet és az erdő magányába menekült. Csak néha ment vissza a városba a nyuhdíjáért. Még télen is kinnt lakott, fűtés nélkül. Sajna azóta meghalt. Ráadásul ez Romániába volt ott ahol kemény telek vannak, és medvék, viperák az erdőbe.

Hogyha érdekel ez a téma, akkor vannak olyan közösségek a világban, akik elmenekültek a világ elől, és visszatértek a hagyományos életmódhoz. Áram nélkül élnek pl., maguk termelik az élelmüket. Nem lehet rossz.

Kérdés, hogy mi elől akarsz menekülni? A "civilizált" világ elől, az emberek elől? Mit akarsz magányt, vagy több temészetességet?

Ajánlom, hogy járj sokat kirándulni, az segíthet;)

2011. júl. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:

Én nem akarok elmenekülni a világ elől , szeretem az embereket , csak valahogy ugy érzem ez lenne nekem a megfelelő, meg gyerekkorom óta imádom az indiánokat, minden könyvet kiolvastam minden filmet láttam :) dehát sajnos igaz amit írtatok, csak hirtelen felindulásbol írtam ki a kérdést , sajnos tudom hogy ugyse lehetséges :(


pedig ez lenne minden vágyam ugy élni mint 1 indián :( a messzi pusztákon bölényekre vadászni stb stb... (tudom hogy mo.-n nem sok bölény van :D )

2011. júl. 31. 19:30
 8/36 A kérdező kommentje:
jah egyébként 16 /F vagyok
2011. júl. 31. 19:31
 9/36 anonim ***** válasza:
54%

Erre ilyen módon nincs lehetőség. De azt például megteheted, hogy összeálltok néhányan, megvesztek egy jó nagy földterületet, ott tenyésztitek az állatokat és levadásszátok őket. De igen bonyolult és sok összetevője van.

A természetközeli életre vannak egyszerűbb lehetőségek is, járj utána, idővel találni fogsz biztosan megfelelőt. Ha nagyon akarod, meg fogod tudni oldani, hogy így élj.

2011. júl. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
63%

Miért ne tehetnéd meg? Csak magyar változatban. Kimész az erdőbe 2-3 napra/hidd el, elég lesz belőle/ viszel csúzlit /nem viccelek/ és próbálsz fogni magadnak valamit. Este bevermeled magad egy odúba és megpróbálod a félelmed elnyomni.

Nem szoktál Bear Grylls filmeket nézni?

2011. júl. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!