Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ki megyek az erdőbe és úgy...

Ki megyek az erdőbe és úgy élek mint 1 indián, hülyeség?

Figyelt kérdés
Lesz 1 gyönyörű lovam ugy fogok kinézni mint 1 indián hosszu fekete haj , kifestve. Vadászgatok, 1 héten 3 szor be megyek a városba eladom a portékáim bemegyek a helyi kocsmába iszok 1 italt hallgatom a népet. Este a szabadég alatt alszok meg lesz 1 vigvamom.És így élnék, hülyeség?
2011. júl. 31. 19:09
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:
Nah de azért látom hogy nem csak engem vonz ez annyira :)
2012. ápr. 11. 06:03
 32/36 anonim ***** válasza:

nem bizony!

fú hogy én hányszor gondolkoztam ezen...ajaj... :D

2012. ápr. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
nem baj, hogy kevés a bölény, kancigányokra még mindig vadászhatsz
2012. ápr. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
Nem biztos.
2012. ápr. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Egyszer láttam egy igaz történeten alapuló filmet, az volt a címe, hogy Út a vadonba. Egy amerikai fiúról szólt, aki miután elvégezte az egyetemet, úgy döntött, kiköltözik az alaszkai vadonba egyedül. Egy lakókocsiban élt, vadászgatott, növényeket gyűjtött. A vége az lett, hogy véletlenül mérgező növényt evett és meghalt, mert nem volt elég ereje segítséget hívni. Pedig meg lehetett volna menteni, ha időben orvoshoz kerül, de ennek hiányában lassú és borzalmas halált halt egyedül a semmi közepén. Szóval egyedül már csak ezért sem javaslom, mert baj esetén nincs aki segítséget hívjon.
2012. aug. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
A tiszai szigetre költözők remélem arra is gondolnak hogy legyen hova menni, ha a független országukat ellepi az árvíz.
2013. jún. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!