Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ki megyek az erdőbe és úgy...

Ki megyek az erdőbe és úgy élek mint 1 indián, hülyeség?

Figyelt kérdés
Lesz 1 gyönyörű lovam ugy fogok kinézni mint 1 indián hosszu fekete haj , kifestve. Vadászgatok, 1 héten 3 szor be megyek a városba eladom a portékáim bemegyek a helyi kocsmába iszok 1 italt hallgatom a népet. Este a szabadég alatt alszok meg lesz 1 vigvamom.És így élnék, hülyeség?
2011. júl. 31. 19:09
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
54%
Igen ez a fő akadálya ennek a dolognak, hogy ez illegális. Egyébként sokan csinálnák szerintem, én is.
2011. júl. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
83%
Az állami vagy magánerdőbe ugye nem vadászhatsz engedély nélkül. Engedéllyel is csak bizonyos időpontokban. Tehát sok esély nincs erre.
2011. júl. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
79%

Legjobb ha kiköltözől egy USA Szju vagy Kommanch rezervátumba.


- Az erdők köztulajdon vagy magán és a vadőr gyorsabban lő, mint a nyilvessző.


- Ha elejtesz vadat vagy fáról lopkodsz az köztulajdon ráadásúl az életbenmaradáshoz is kevés. Ettél már vad gyümölcsöt ? Néha piacféleségben látni, kemény rossz ízű és kevés. Ráadásúl másé is.


- Ha nincsen hűtőszekrényed, nem tudod tartósítani, rögtön meg kel enned amid van és egy ideig nem ehetsz. Ha fekvő beteg leszel, nem is tudsz vadászni sem.


- Ha olyan gyümölcsöt eszel vagy gombát ami mérgező, neked kampec és előző eset lesz.


- Kb senkinek sem kell a portékád. A termelőknek akik volumenekkel jobb minőségben termelik meg a gyömőlcsöt, gyakorlatilag fillérekért veszik meg a kereskedők. Sőrre som fogja futni


- Szabadégalatt megcsípnek a szúnyogok és a kullancsok.


És még sorolhatnám.


Pár napra próbáld ki most nyáron aztán egy életre megunod.

2011. júl. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
55%

Helló ember. Nem kell egyedül lenned, mi már vagyunk 3-an. A ló hülyeség, mert télen nem tudnánk hova rakni, de megyünk a Tiszán egy szigetre. Írj e-mailt, ha érdekel. Mondjuk mi nem indiánként akarunk rohangálni, hanem középkormániások vagyunk...

Hozd a nődet is, így még élvezetesebb is.

2011. júl. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
26%
Ha hoztok még több nőt én is beszállok.
2011. júl. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
26%
A nőt mindenki hozza a sajátját, aztán kikiáltjuk a függetlenségünket, ha leszünk kb. 20-an, és lesz egy országunk. Amúgy ha még így is jönni akarsz, írj egy e-mailt, hogy milyen vagy meg stb. Semmi név nem kell egyenlőre, max kor...
2011. júl. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
26%
Ha függetlenek vagyunk, akkor legyünk a társas kapcsoltban is. Mindenki hozzon annyi nőt amennyit csak tud és majd csak kialakul valami.
2011. júl. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
78%
A "Gyertek az erdőnkbe élni!" nem hinném, hogy sok nőt vonzana.
2011. júl. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:

Köszi nem :) Én indián párti vagyok :)


sok szerencsét

2011. aug. 1. 06:36
 20/36 anonim ***** válasza:
54%
úúú,én mennék, szintén középkormániás vagyok,jah és nő:D
2011. aug. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!