Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Csak mi nem szoktunk büfizni?

Csak mi nem szoktunk büfizni?

Figyelt kérdés

A kérdésemet ezek a válaszok ihlették

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Végigolvastuk a férjemmel és furcsán néztünk egymásra..Szóval mi egyáltalán SOHA nem büfiztünk még,nem az hogy egymás előtt de úgy egyáltalán nem esetleg akkor volt amikor kólát ittunk,de amúgy soha.Szóval nem értem,akkor ez most furcsa?Hacsak nem iszunk valami cukros szénsavast ez fel sem merül.A másik meg,hogy ezt lehet teljesen csendben és szinte észrevétlenül csinálni...

Pukizás:hát mi soha nem csináljuk egymás előtt,előfordult már,de inkább kimegyünk a másik szobába vagy visszatartju k vagy bármi,de senkinek sem rózsaillatú nem értem titeket miért nem zavar az hogy a másik a ti bűzötöket szagolja -.-

Azt sem értem mitől puffad a hasatok,ha egyszer egyszer visszatartjátok.

8éve házasok vagyunk 10éve ismerjük egymást.

TELEJSEN JÓ A KAPCSOLATUNK ÉS FELSZABADULT.


2011. szept. 11. 23:12
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
53%
Nekem is fura, hogy nő létükre, vígan finganak és büfögnek. Más, ha kicsúszik, és más, ha ez evés közben természetes, vagy elalvás előtt még odadurrant párat.Nekem a párom ott volt szülésnél, de nem hiszem, hogy örülne ha esténként durrogtatnék elalvás előtt.
2011. szept. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
50%
Látszik, hogy nem volt még refluxod.
2011. szept. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
79%

Én mar reggel is büfögök, amikor még nem is ettem, nem is ittam semmit. Napi több liter levego tuti kijon a szamon.

Jó Nektek!

:)

Az anygcsere talan osszefugg a vercsoporttal is, Nektek milyen van?

Nekem B Rh- .

35N

2011. szept. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
61%
Ha betegség, vagy adottság az más. Első voltam.
2011. szept. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
48%
Én teljesen egyetértek azzal, amit az a valaki írt abban, amit linkeltél.
2011. szept. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
76%
Nekem a hangos böfögéstől fordul fel a gyomrom, főleg, ha valaki akkor teszi, amikor én eszem. A munkahelyemen is van ilyen. Ebéd közben olyat "röffent", mint a hízósertés. Ilyenkor megjegyzést teszek, volt, hogy anyáztam. Oltári bunkóság. Otthon, a családban, ha hangosan kicsúszik, akkor bocsit mondunk vagy poénosan "disznó!"-t. Lehet csukott szájjal is böfögni.
2011. szept. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 A kérdező kommentje:

Mindketten ha jól tudom A+.

És még van,ami lehet hogy "fura" évente ketten együtt maximum 5 napot vagyunk náthásak,általában az is nyári meleg fürdő jéghideg üdítő párosítás miatt,szóval mi még orrot sem szoktunk fújni:D

Nem tudom nekem elég gusztustalan hallani,ha valaki orrot fúj-de neki is.

2011. szept. 11. 23:29
 8/51 anonim ***** válasza:
72%

Az előző kérdésnél is adtam választ itt is megetszem.

Én nyugodtan pukizok, büfögok a párom előtt, ő is előttem. De ezt ne úgy képzeljétek el, hogy erőlködök, h oda eresszek egyet az orra alá, hanem ha kell, hát nem szaladok a mosdóba, meg nem szorongatom, hanem kieresztem. És ne feszkózok, ha kicsusszan. Ő is. És ezen még soha nem volt vitánk, max nevettünk egyet, hogy nyiss gyorsan ablakot. :P

Nincs ebben semmi szégyelni való! Tök természetes dolog. És ahogy Shrek is meg mondja " Jobb kint mint bent" De ettől függetlenül nem ítélem el azt aki máshogy gondolja! Szóval kérlek ti se tegyétek velem.

2011. szept. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 A kérdező kommentje:
NEm mondom 1-2szer kicsúszott nekünk is,de mi is bocsi és kész.
2011. szept. 11. 23:30
 10/51 A kérdező kommentje:
Őm,ha már úgyis fel kell kelned ablakot nyitni,akkor ennyi erővel már ki is mehettél volna...:D
2011. szept. 11. 23:31
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!