Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Csak mi nem szoktunk büfizni?

Csak mi nem szoktunk büfizni?

Figyelt kérdés

A kérdésemet ezek a válaszok ihlették

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Végigolvastuk a férjemmel és furcsán néztünk egymásra..Szóval mi egyáltalán SOHA nem büfiztünk még,nem az hogy egymás előtt de úgy egyáltalán nem esetleg akkor volt amikor kólát ittunk,de amúgy soha.Szóval nem értem,akkor ez most furcsa?Hacsak nem iszunk valami cukros szénsavast ez fel sem merül.A másik meg,hogy ezt lehet teljesen csendben és szinte észrevétlenül csinálni...

Pukizás:hát mi soha nem csináljuk egymás előtt,előfordult már,de inkább kimegyünk a másik szobába vagy visszatartju k vagy bármi,de senkinek sem rózsaillatú nem értem titeket miért nem zavar az hogy a másik a ti bűzötöket szagolja -.-

Azt sem értem mitől puffad a hasatok,ha egyszer egyszer visszatartjátok.

8éve házasok vagyunk 10éve ismerjük egymást.

TELEJSEN JÓ A KAPCSOLATUNK ÉS FELSZABADULT.


2011. szept. 11. 23:12
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
53%
Hűha! Soha nem szokatm ezt figyelni, de hogy lepontozták már azokat akik elengedik magukat :P
2011. szept. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
52%
Úgy látszik az otthonfingók támadják az otthon nem fingókat! :))) Na jó, tépjétek csak egymást... meglátszik az iq hányadosotok otthonbüdösítők. :))))))
2011. szept. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
57%

De, épp hogy intelligencia kérdése... Ahogy írtam, nem baj, hogyha néha kicsúszik, az sem, hogyha valaki beteg, és a másik támogatja... De nekem nem fér bele más, mert kiábrándító valamilyen szinten, egy nő legyen nő egy férfi meg legyen férfi, és vannak dolgok amik saját magunkon kívül nem tartoznak másra.

Olvastam régebbről egy kommentet, volt már ilyen kérdés kiírva, ahol azt írták hogy ilyenek miatt is léphet félre a pasi, mert a nő túlságosan elengedi már magát, és keresi az újat a "tisztát", ami még idegen neki. Hiába mondja a pasi h nem zavarja őt ha a nő pukizik meg stb, de vhogy mégis vonzóbb lehet a számára egy olyan nő aki még nem nyílt meg ilyen formában előtte. Ezt most jól leírtam, de remélem érthető.

2011. szept. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
59%
Egy biztos, nálam a pasi nem lehetne hosszú távú, ha előttem böfögne és pukizna, részemről a téma ezzel lezárva. Nektek meg további jó szagolást otthonra :)
2011. szept. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem a vitát. Aki akarja csinálja, aki nem akarja az nem. Mindenki válasszon eszerint párt és éljen boldogan holtomiglan-holtodiglan.

Büfivel, pukival, borotválással, gyantázással, pisiléssel, orrfújással vagy anélkül.

Ez felesleges szócséplés...és én is válaszoltam :)

2011. szept. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
93%

Ma 23:49-esnek: nekem volt egy doktorandusz, kutatóintézetben dolgozó pasim, hát az akkorákat recsegtetett szándékosan, meg direkt befingott a villamoson büdöset. :D


Büfögni meg csak azért nem büfögött, mert nem tudott (?).


Nem mondom, ha kicsusszan valami véletlenül, az belefér, de azért ne a fing legyen már az elsőrendű humorforrás.

2011. szept. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
46%
Nők. Szerintetek a pasik vitáznának ezen, nem. Mert akkora baromság, hogy nem igaz.
2011. szept. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
64%

Én is eléggé elszörnyedtem a válaszokon.

Szerintem ez neveltetés kérdése. Otthon is bizonyára így láttak a szüleiktől, családtagjaiktól, ezért is ilyen természetes számukra.

Persze kivételek vannak. Egy érzékenyebb ember nem viselkedik így, akkor sem, ha a szülői házban ez volt a divat.


Nagyfokú tiszteletlenségnek érezném az ilyet, ha velem történne, nem is maradnék egy ilyen férfival, aki ilyen felfogással van ezekről a dolgokról.

Nekem is az a véleményem, hogy lehet zárt szájjal, szinte hangtalanul büfögni, én is így oldom meg. Ha netán véletlenül kicsúszik hangosan az teljesen más, mint ha direktbe megy.

A pukizás szintén. Ha nincs épp mellettünk a párunk, hanem a szoba másik végében van, netán egy másik helyiségben, nyugodtan ki lehet ereszteni, persze hangtalanul. Időnként úgyis kiszellőztetünk, ha meg többet kell pukizni, akkor meg egyértelmű, hogy úgyis gyakrabban kinyitom az ablakot, nem várnám meg, míg a párom szól, hogy szellőztetni kéne.

De ezt fordítva is elvárom. Kell, hogy legyen annyi intelligencia a másikban, hogy ő is odafigyeljen a szellőztetésre, ez nemcsak az egyik fél dolga.

Természetesen itt is rendben van, ha véletlenül hangosra sikeredik egy-egy, na de lehet ezt szabályozni, hogy ritka legyen az ilyesmi.


Pisi, kaki magánügy, nem vagyok rá kíváncsi a párom hogyan ereszti ki a salakanyagokat a szervezetéből, én sem tartanék bemutatót neki. Nyilván megint más, ha összecsinálná magát, mikor a másik épp bent van, és muszáj berohannia, akkor nem gond. De ilyenkor úgyis szól, és az, aki bent van, ki tud jönni még előtte.


A szőrtelenítést sem feltétlen kell a másik orrára kötni, de ez a legkevesebb, ez még elfogadható számomra.

2011. szept. 12. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
37%

Nekem 138-as intelligencia-hányadosom van, és szerintem nem kevesebb ember az, aki otthon fingik.


Nem értem, mire ez a nagy lenézés. Komolyan vannak, akik azt hiszik, hogy szebbek, jobbak, okosabbak, nemesebbek (?!) attól, hogy nem finganak? Ez röhej.


Az angol királynő nem szokott? Szerinted átszáguld a palota egyik szárnyából a másikba?

2011. szept. 12. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
78%

Ez kb olyan értelmetlen párharc a fingósok, és a nemfingósok között, mint a háztartásbeli, és a dolgozó nők között. Lehet hogy ugyanaz a 2 tábor csapott össze megint???


Amúgy a férjem szokott büfizni. Nem zárul rendesen a gyomorszája, és evés után vagy 30 percig hallgathattam a kisebb-nagyobb büfögéseket. Egy ideig szóltam érte, aztán én is rákezdtem. Nem nyomtam el, jó hangosan préseltem ki magamból, amit tudtam. Aztán arra lettem figyelmes, hogy egyre kevesebb a koncert az étkezései után. Végül most már egészen diszkréten csinálja. Még mindig büfög, de már csukott szájjal, és halkan. Mindjárt emberbarátibb. Igy én sem koncertezek már. Végre, mert nem szerettem. De mig nem zenditettem rá én is, addig végig azt magyarázta, hogy ezt ő nem tudja halkra venni, mert a gyomorszája, meg stb. Hát, nem gondolnám, hogy meggyógyult. Csupán elintézi halkan, és kész.

2011. szept. 12. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!