Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Csak mi nem szoktunk büfizni?

Csak mi nem szoktunk büfizni?

Figyelt kérdés

A kérdésemet ezek a válaszok ihlették

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Végigolvastuk a férjemmel és furcsán néztünk egymásra..Szóval mi egyáltalán SOHA nem büfiztünk még,nem az hogy egymás előtt de úgy egyáltalán nem esetleg akkor volt amikor kólát ittunk,de amúgy soha.Szóval nem értem,akkor ez most furcsa?Hacsak nem iszunk valami cukros szénsavast ez fel sem merül.A másik meg,hogy ezt lehet teljesen csendben és szinte észrevétlenül csinálni...

Pukizás:hát mi soha nem csináljuk egymás előtt,előfordult már,de inkább kimegyünk a másik szobába vagy visszatartju k vagy bármi,de senkinek sem rózsaillatú nem értem titeket miért nem zavar az hogy a másik a ti bűzötöket szagolja -.-

Azt sem értem mitől puffad a hasatok,ha egyszer egyszer visszatartjátok.

8éve házasok vagyunk 10éve ismerjük egymást.

TELEJSEN JÓ A KAPCSOLATUNK ÉS FELSZABADULT.


2011. szept. 11. 23:12
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
68%
A böfögés, sem úgy történik mint egy disznó, teletorokból, hanem olyan lightosan. És persze nem akkor amikor más eszik, de ez vonatkozik a másik irányból jövő gázokra is!
2011. szept. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
75%

Mi sem büfögünk, és nem pukizunk egymás előtt... Talán ez lehet egy olyan dolog is, hogy mi pld. igyekszünk egészségesen étkezni, és nem tömjük tele a gyomrunkat.. egy adag normális, egészséges kaját eszünk, hozzá sok viz, gyümölcs, igy én pld. egy kezemen meg tudnám számolni, hányszor volt böfögési vagy pukizási "kényszerem" mások előtt.


A férjem is elég "diszkrét" ez ügyben, ha kell neki, kimegy, (pld a teraszra) nem csinálja az orrom alá, amiért hálás vagyok neki, hogy így megtisztel, még 12 évnyi házasság után is.


Most nem azt mondom, h még sosem fordult velünk elő, h egymás orra elé szellentettünk, de nem direkt, és persze jót nevettünk rajta, és odavetettünk egy bocsit.. De én pld. nem restellek minusz 15 fokba is kimenni az erkélyre, ha úgy érzem. Én úgy godnolom, ha én elvárom, hogy mások se csináljanak az orrom alá, akkor én sem csinálok senki orra alá. Szerintem ez egyszerűen intelligencia kérdése.

2011. szept. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
69%
Szóval kicsusszan, az normális, de a másik kérdésnél, már szinte az jött le, hogy annál szorosabb egy kapcsolat, minél nagyobbat finganak.
2011. szept. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
39%
Hát ha ez jött le a másik kérdésnél akkor talán megkéne tanulni a szövegértést!
2011. szept. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
61%
Ne csodálkozzatok. Teljesen természetes, hogy odaszarsz a másik orra alá. Csak ilyen nőre vágyom. Minden álmom, hogy egy romantikus estén a jó kis tokaji aszút visszaröfögje nekem a gyertyafényben.
2011. szept. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
58%

Számomra meg az furcsa, hogy így gondolkoztok. A büfögés még oké, bár azt gondolom, hogy ha nem is büfögtök annak a levegőnek amit mondjuk étkezés közben nyeltek akkor is távoznia kell valahol (gondolom a másik végén).

Mi is 10 éve vagyunk együtt, de meg sem fordul a fejemben, hogy visszatartsam a pukizást a férjem előtt vagy kiszaladjak a mosdóba. Nem zavar, hogy a párom szagolja, mert én is szagolom az övét ha ő szellent :)

Büdös, de hát ez van - jóban-rosszban :)

De ráadásul az, hogy nem fújtok orrot és az orrfújást gusztustalannak tartod...ez vicc.

Nem csak akkor fúj orrot az ember ha náthás. Nem is tüsszögtök soha gondolom...és a kakitok is rózsaillatú vagy elviszitek otthonról, nehogy a párotoknak szagolnia kelljen.

2011. szept. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
61%

"Lehet csukott szájjal is böfögni."


Én nem tudom, hogyan... hiszen sokkal tobb levego jon fel, mint amennyi elfér a számban. Hiaba szoritom ossze a szám, a belső légnyomás szétfesziti az ajkaimat.

35N

2011. szept. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
61%
Egyébként gyermeketek van?
2011. szept. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
55%
Undorító, a párommal 10 éve vagyunk együtt, persze adódtak balesetek, de van bennünk annyi, hogyha érezzük h kell, kimegyünk a szobából, és nem egymás orra alá nyomjuk... és igen, volt párom aki az orrom alá nyomtam nap mint nap, számomra meg undorító volt, és a szakítási okok között nálam ez is szerepelt. Mostani párommal is igyekszünk egészségesen étkezni, meg én alapból mindig egészségesen kajáltam, és nem hagyjuk el magunkat, nem falunk reggeltől estig, így igazából hasgörcseink meg büfögési kényszereink sincsenek. Ha néha történik kis baleset, semmi probléma, de ne váljon már rendszeressé...undorító, és egyben kiábrándító nekem. Főleg amikor olvasom az olyan válaszokat, hogy egyesek egymás előtt sz.rnak, meg ilyenek, hát úristen :D
2011. szept. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
68%

23:40-es. Én úgy vagyok vele, hogy bármit amit én gusztustalannak tartok, azt nem teszem mások előtt... Nekem pld. az intimgyantázás is elég "gusztustalan" (mármint magamnak, amikor magamon csinálom), és ide tartozik a böfögés is.. szerintem a kellő tiszteletet a másiknak csak úgy tudod megadni, ha te sem teszel olyat mások előtt, amit másoktól te sem szeretnél látni (hallani).


Jó, ok, orrfújást már kicsit túlzásnak tartom, azt miért kéne elbújva? De pld. az asztalnál (evés közben) orrfujást, azt utálom, még a gyerekemtől is, mióta egyszer egy ragyogó nyári kerti partin a mellettem ülő srác orrot fújt, és a napfényben láttam, hogy szállt mindenhová az orrváladék (mindneki tányérjába, pohárjába) mert rosszul fogta azt a szerencsétlen zsebkendőt az orrához... Persze csodálkoztak is a háziak, hogyhogy nem kérek több bográcsos kaját, mikor áradoztam, milyen finom, és alig ettem belőle pár falatot...

2011. szept. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!