Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Csak mi nem szoktunk büfizni?

Csak mi nem szoktunk büfizni?

Figyelt kérdés

A kérdésemet ezek a válaszok ihlették

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Végigolvastuk a férjemmel és furcsán néztünk egymásra..Szóval mi egyáltalán SOHA nem büfiztünk még,nem az hogy egymás előtt de úgy egyáltalán nem esetleg akkor volt amikor kólát ittunk,de amúgy soha.Szóval nem értem,akkor ez most furcsa?Hacsak nem iszunk valami cukros szénsavast ez fel sem merül.A másik meg,hogy ezt lehet teljesen csendben és szinte észrevétlenül csinálni...

Pukizás:hát mi soha nem csináljuk egymás előtt,előfordult már,de inkább kimegyünk a másik szobába vagy visszatartju k vagy bármi,de senkinek sem rózsaillatú nem értem titeket miért nem zavar az hogy a másik a ti bűzötöket szagolja -.-

Azt sem értem mitől puffad a hasatok,ha egyszer egyszer visszatartjátok.

8éve házasok vagyunk 10éve ismerjük egymást.

TELEJSEN JÓ A KAPCSOLATUNK ÉS FELSZABADULT.


2011. szept. 11. 23:12
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
65%
Amúgy a büfi az azért tűrhetőbb mint a puki, de csak úgy persze h a kezét az ember a szája elé teszi, és igyekszik a legdiszkrétebben csinálni. De volt egy barátom aki az utcán olyan orbitálisat böfögött hogy jajj......
2011. szept. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
51%

Nézd, neked ez a természetes, nekem meg (és sok más embernek is) az, hogy a párom előtt 100%-ig önmagam vagyok. Ha páromat nem zavarja, akkor miért ne? engem nem zavar, ha ő pukizik vagy büfög, emberi dolog, ha jön, hát jöjjön, vannak ennél durvább dolgok is, amit egyes párok átélnek egymás mellett, nem ezen kéne fennakadni.

Pl. volt hasmenéses-hányásos vírusom, ott volt velem szinte a wc-ben, miközben alulról, felülről ömlött belőlem minden, mert féltett. ehhez képest egy ilyen kis apróság semmiség, sok párt nem ez fog szétválasztani, köztük minket sem.

Látszik, hogy ezért lenézel másokat, de nem értem, hogy mire fel. Ha két fél között ez nem tabu, akkor téged miért zavar?

Nem fogunk versenyt rendezni, de nem is fogunk hanyatt-homlok elmenekülni, ha valami jönne ki, legalább otthon engedje már el magát az ember. És ez nem azt takarja,hogy éjt nappallá téve csak ez jön ki belőlünk és a párunkból, nehogy azt hidd.

Visszatartani meg nem érdemes, ki tudja mikor okoz galibát a beleknél.

2011. szept. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
87%
ha betegség van az teljesen más!
2011. szept. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
47%

Bárki bármit mond, intelligencia kérdése az egész. Pld. gondolj csak bele, az angol királyi családban (vagy bármelyikben) el tudod képzelni ezt a szitut? :) Mert én nem.


Szóval nálam ez fokmérő is. Az "elitebb" rétegben az ilyesmire - egymás tisztelete, megtisztelése" vigyáznak, a szegényebb, vagy nem annyira értlemiségi családban az egymás előtt böfögünk, fingunk, az tök normálisnak számít.


Na most akkor mindenki kategorizálja be magát nyugodtan.

2011. szept. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
62%

Páromék szülei diplomások, doktori is van, mégis finganak és büfögnek egymás előtt....

Ez nem ettől függ még mindig...


Nem értem miért kell ennyire erőszakosan leszólni azokat, akik megteszik? Irigyek vagytok, vagy mire fel ez a hőbörgés és undorítózás? Tényleg érdekelne, hogy minek megy a leszólás. Nem veletek történik, hanem mások között, akiket nem zavar! Értitek?! Nem zavarja őket!

2011. szept. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
78%
Többen írtátok hogy nem szellentetek annyit, amúgy is egészségesen étkeztek, stb. Engem az érdekelne hogy akkor most velem van a baj? Mivel én is egészségesen étkezem, de néha úgy gondolom talán pont amiatt jön rám a puki-kényszer...:D Ilyenekre gondolok h brokkoli, kukorica...
2011. szept. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
56%
Hátha félsz, hogy problémákat okoz a beleknél, ne legyél rest és a munkahelyeden is büfögjél és fingjál. Nem bántani akarlak, de épp, hogy te támadsz. Miért baj, hogy én nem szeretném, hogy a párommal természetes legyen, hogy elgázosítjuk a hálót.A gyerekemnek, hogy tanítsam meg, hogy ne büfögjön, fingjon mások előtt, ha ezt természetesnek látja otthon.
2011. szept. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
54%
Amit írsz az "értelmiségi" családról az úgy hülyeség ahogy van! Én pl "értemiségi" család sarja vagyok, jó magam is az (pedagógusok) de mégis nyugodtan kieresztjük a dolgokat. Peresze csak otthon, vagy a természet lágy ölén. Ettől nem hiszem, hogy a szakmánkban vagy bármiben rosszabbak vagyunk mint a bentartósok.
2011. szept. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
62%

"Páromék szülei diplomások, doktori is van, mégis finganak és büfögnek egymás előtt...."


Pár fórumban már elmondtam, az intelligencia nem a doktoritól meg a diplomák számától függ. Egy egyszerű munkásember sokszor jóval intelligensebb, mint egy sokdiplomás doktor...


És ezek a derék diplomások a gyerekeiket is erre tanítják, hogy nyugodtan kisfiam.. fingjál, böfögjél, és legyél 100%-ig önmagad?


Nekem amúgy a tököm tele van a menzákon böfögő kamaszoktól, a gyomrom kifordul tőlük. Ezek sztem mind ilyen "sokdiplomás" családból származhatnak.

2011. szept. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
54%

23:49-es

Az angol királynő biztosan 85 évesen biztosan kiszalad a szobából, mikor bántják a szelek.

Gondolom te éltél az angol királyi udvarban azért tudod, hogy ott mi a módi. Nehogy azt gondold már, hogy azon múlik az intelligencia, hogy ki hova született.

Én ismerek elitebb réteget, bér nem főnemesi család és pont ugyanúgy élnek, mint bárki más.

Úgyhogy álmodozz csak tovább.

2011. szept. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!