Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Buszon olvasni tényleg ilyen gáz?

Buszon olvasni tényleg ilyen gáz?

Figyelt kérdés
Múltkor volt nálam egy könyv és délután hazafelé azt olvasgattam a buszon. Sokan voltak és körülöttem úgy néztek (főleg fiatalok, korombeliek), sőt inkább bámultak, mintha valami bajom lenne. Igaz, nem gyakran látok embereket buszon olvasni, maximum reggelente tanulni, de azért ennyire csak nem nagy szenzáció... Vagy nem illik ilyet csinálni és én valamiért nem tudtam róla?
2011. szept. 15. 23:47
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

régen mindig olvastam.

már megromlott a szemem sajnos, és nem látom.

2011. szept. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
egyáltalán nem gáz én minden reggel és délután szoktam a buszon olvasni.és érdekes módon nem én vagyok az egyetlen.és senki sem bámul meg pedig csak 17 éves vagyok és mégis KÖNYVET olvasok.egyszerűen nem vágom,hogy a mai világba mi a probléma az olvasással?
2011. okt. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:

és még egy slusszpoén:

a velem egy idős barátaim is olvasni szoktak.

ÉS NEM CSAK KÖTELEZŐT.

2011. okt. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!