Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Csak szerintem hülye magyar...

Csak szerintem hülye magyar szokás a naponkénti tisztálkodás?

Figyelt kérdés
2011. okt. 16. 20:23
1 2 3 4 5 6
 11/59 anonim ***** válasza:
92%
EZ A HATODIK KÉRDÉS MA ERRŐL, BAKKER!! Az első még talán vicces volt, a második is elment, de ezt mostmár jelentsük kollektíven szerintem! Sok már a jóból!
2011. okt. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/59 anonim ***** válasza:
92%

Minden nap legalább egy minimális szinten rendbe kell tartani magad, de hosszabb időt nézve minimum hetente!

Gusztustalan, mikor nem lehet megmaradni pl. a buszon, mert van egy-két ilyen szagosabb illető.

2011. okt. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/59 anonim ***** válasza:
85%
De a fenekedet sem mosod naponta? Szerintem ha nem is fürdik az ember, mosakodnia kell, legalább a nyakát, hónalját, a fenekét, nemi szerveket és a lábat. A láb biztos rémesen viszketne,csípi az izzadság, a nemi szervekről, meg a pópólyukról nem is beszélve. Ez kamú kérdés.
2011. okt. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/59 A kérdező kommentje:

egyébként meg a hiedelmekkel ellentétben a 72 órás dezodor nem azt jelenti hogy addig nem kell fürödni:)



Hú, nem mondod? Nekem deót se kell használnom, mert anélkül se vagyok büdös.

2011. okt. 16. 20:32
 15/59 A kérdező kommentje:

De a fenekedet sem mosod naponta?


Nem, de alaposan kitörlöm.

2011. okt. 16. 20:33
 16/59 anonim ***** válasza:
91%

uram isten! akkor neked nincs is csajod/pasid...

Milyen büdi lehetsz már az intim részeidnél, meg ha minden nap székelsz és nem mosod meg.... bakker......

2011. okt. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/59 A kérdező kommentje:
Honnan veszed, hogy mindennap székelek? (felröhögtem ezen a szón, hogy székel, nagyon LOL így leírva, kösszencs:)
2011. okt. 16. 20:35
 18/59 anonim ***** válasza:
94%

Anno a koleszban volt a szintünkön egy Pestre került igazi suttyó, akit hetekig, sőt, hónapokig nem láttak fürdeni. Nem is sejtette magáról, hogy olyan szagot áraszt, mint egy sokadnapos hulla, pedig akárhol járt, mindenütt fulladoztak és öklendeztek körülötte az emberek. Ha csak egy pár percre bejött a szobánkba, utána fél órát kellett szellőztetni, mert az áporodott, kegyetlen bűzös, penetráns testszaga mindenhová beitta magát. A szobatársai már az őrület határán voltak, mígnem aztán pár hónap után elkapták hárman, betuszkolták a zuhanyzóba, és közös erővel megfürdették...


Remélem, veled is így tesz majd valaki.

2011. okt. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/59 anonim válasza:
91%
Szerintem azért nem mondják, mert ők éreznék magukat kellemetlenül... és egyébként is, okos enged... tehát már el sem kezdenek ezen vitatkozni az illetővel, mert előre tudják, hogy tök felesleges. Én egyszer mentem el melóba úgy, hogy aznap nem tusoltam le. Egész nap ki voltam feküdve, mert végig fájt a fejem. Tehát ki sem melegedtem meg semmi, mégis mindenkit kerültem, nehogy valami "szagot" fogjanak. Pedig tuti nem voltam büdös, de beképzeltem, hogy biztos igen. Hát ez egy nap. Mi lenne velem egy hónapig? Undorító. Nem érintkeznék ilyen emberrel szexuálisan akkor sem, ha apácazárdába kéne vonulnom örökre. Gombás, üszkös, hányinger... Sőt, még csak nem is dolgoznék ilyennel, sőt még az utcájában sem szívesen laknék
2011. okt. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/59 anonim ***** válasza:
48%

"Én is kétszer zuhanyzom naponta és nincs ekcémám"


Nem egészséges! Ugyanis a szervezet egy védőréteget képez a bőrön és azt naponta kétszer mosószerrel eltávolítani súlyos problémák lehetnek később ebből.Ezt tisztaságmániának hívják és nem normális.Ugyanilyen rossz mikor valaki naponta többször vált fehérneműt.

2011. okt. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!