Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Csak szerintem hülye magyar...

Csak szerintem hülye magyar szokás a naponkénti tisztálkodás?

Figyelt kérdés
2011. okt. 16. 20:23
1 2 3 4 5 6
 41/59 anonim ***** válasza:
90%
Ja, ja. Így lehet, ahogy írod. Valamelyik nagy királyunk is, csata végeztével hazaküldte az inasát, megüzenve az asszonynak, hogy ne mosakodjon, mert amúgy ő úgy szereti, büdösen...
2011. nov. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/59 Mezei Bea válasza:
30%
me haragudj de sztem is gusztustalan ez, de ajanlok Neked egy orszagot Irország! ott az igazi irek 2havonta mosnak fogat stb. ott az a lenyeg hogy a hajad tiszta legyen a tobbi lenyegtelen, hogy honnan tudom? kint van fogorvosi rendeloje a nagynenemnek! ;)
2011. nov. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/59 anonim ***** válasza:
74%
Nem Józsinak hívnak véletlenül? Mert akkor de, baromira büdös vagy és már 2x majdnem hánytam mikor bejöttél hozzánk!
2011. dec. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/59 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tűnik, annak tartod, aminek akarod, a többieket ez nem zavarja, csak kikerülni szeretnének. Ők tudják miért.
2011. dec. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/59 anonim ***** válasza:
100%

Persze évente is elég lenne, meg havonta fogat mosni, és minden héten egyszer kezet, gyönyörűek lennénk kijönne az igazi természetes, csodás énünk!


Borzasztó persze hogy mindennap kell tisztálkodni

2011. dec. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/59 anonim válasza:
100%
A saját szagát csak akkor érzi az ember, ha már nagyon erős. Bár igazából 2-3 hét nem fürdés után már az kéne hogy légy. Nem értem, hogy járhatsz társaságba.Amúgy meg nem hiszem el, hogy nem viszketsz. Vanak olyan európai országok (Franciaország), ahol nem fürdenek/zuhanyoznak minden nap, hanem 2-3, esetleg 7 naponta, de a többi napokon is tisztálkodnak (szivaccsal áttörlik magukatz). Nekem már rez uis xdurva, de amit te csinálsz..... Főleg, ha esetleg lány vagy.
2012. jan. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/59 Bajtárs válasza:
95%
Etnikum vagy?
2012. febr. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/59 Fidrix válasza:
81%

Képzellek.. Én már akkor is megfürdök ha haza érek valahonnan (főleg iskolából) ... Most képzeld el , hogy 1 hónapig nem fürdök (30 nap) , és úgy hetente van 3 kajak edzésem szóval 3x4=12 ergo , 12 edzés alatt olyan büdös leszek mint annak a rendje.. MÉG NEGYED EDZÉS ALATT IS!!

Te meg gondolom csak ülsz a gép elött , amit anyuci apuci megvett és vakargatod a seggedet hogy: "Na vajon most mit csináljak"

2012. júl. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/59 anonim ***** válasza:
68%
De akkor a sz*ros pitsádat sem mosod meg????
2013. aug. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/59 anonim válasza:
Szappannal csak a hónaljat,lábat,nemi szervet kell mosni,de ezt naponta. Nem szokás kérdése,ennyi kell az egészséghez.
2013. dec. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!