Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Csak szerintem hülye magyar...

Csak szerintem hülye magyar szokás a naponkénti tisztálkodás?

Figyelt kérdés
2011. okt. 16. 20:23
1 2 3 4 5 6
 31/59 anonim ***** válasza:
98%

Csesztetjük azt is, aki segélyen él, meg drogos, de mivel a kérdésed nem arról szólt, hogy mit gondolunk a drogosokról, így ez most nem került szóba...

Nézd, azt csinálsz amit akarsz, csak nem kell minden f@szsággal büszkélkedni. Tudod, van az a mondás, hogy "attól hogy senki nem ért meg, még nem vagy művész"... Hát Te sem vagy különleges. Maximum igénytelen (direkt nem használom a büdös szót, lásd, milyen marha rendes vagyok).

2011. okt. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/59 anonim ***** válasza:
97%

Ezek szerint a rómaiak és a törökök is magyarok voltak, mert mindennap fürödtek. Sőt, tuti, hogy a japánok is magyarok.


Mekkora hülye kérdés! Azért nem ülnék melléd a buszon.

2011. okt. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/59 anonim ***** válasza:
89%
Kamu vagy tok hulye vagy es unatkozol.
2011. okt. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/59 TheAnonymus11. ***** válasza:
96%

nem magyar szokás,mindenki ahogy érzi


*-Kentucky lakosai számára kötelező évente legalább egyszer fürdeni.

2011. okt. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/59 anonim válasza:
100%
Szerintem te olyan büdös lehetsz mint egy poloska...és a szagokat sem érzed szerintem...szóval szerintem az lesz a legjobb, ha kérsz utalást a fül-orr-gégészetre...Sok sikert!
2011. okt. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/59 bánomisén ***** válasza:
100%

Szerintem egyszerűen csak provokatív kérdést tettél föl és vigyorogsz a felháborodott válaszokon.

Ha viszont tényleg havonta fürdesz, akkor váljék egészségedre, semmi közöm hozzá.

2011. okt. 20. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/59 anonim ***** válasza:
100%

"Doktor ur! Én sokat fingok, de se hangja, se szaga."


Kedves Asszonyom: először rendbehozóm a hallását, azután meg a szaglását...

2011. okt. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/59 anonim válasza:
100%

Véleményem szerint nem hülye szokás, csak a "modern kor" elvárásai közé tartozik.

Mindenesetre azt azért valahol alá lehet írni, hogy egy bizonyos idő után a bőr, haj öntisztuló (lásd: a rasztás haj), mindazonáltal lehetséges, sőt, valószínű, hogy a mindennap tisztálkodó emberek számára kellemetlen illatú ezáltal az illető.

2011. nov. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/59 anonim válasza:
100%

kedves kerdezo....


Ha mar hujesegnek tartod a furdest, akkor miert furdesz egyaltalan, szerintem ha igy elsz es ez a felfogasod, akkor havonta egyszeri fures is folosleges. Tenyleg, miert furdesz meg 1 honap utan, miert erzed h megis meg kell furodj idonkent ha nem zavar teged az h nem tisztalkodsz?

2011. nov. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/59 anonim ***** válasza:
24%
A kérdező tuti, hogy férfi, vagy inkább csak fiú, mert a lányok, nők nem bírják sokáig fürdés nélkül. Saját tapasztalat, én lány vagyok.
2011. nov. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!