Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Csak szerintem hülye magyar...

Csak szerintem hülye magyar szokás a naponkénti tisztálkodás?

Figyelt kérdés
2011. okt. 16. 20:23
1 2 3 4 5 6
 21/59 anonim válasza:
98%
72 órás deo:) ez jó! Az CSAK 3 nap! Akkor neki 720 órás kell, haha!!!
2011. okt. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/59 A kérdező kommentje:
Én is nagyok sok mindent tolerálok, fizetem az adót, nem segély után ácsingózok, minden társadalmi normának eleget teszek, nehogy már emiatt tekintsenek rám úgy mint egy utolsó szociofóbra... elvből nem fürdök, mert felesleges, bárki bármint mond. Környezettudatosság, spórolás egyeseknek smafu, elég gáz. Én a gyermekeimnek is ezt a példát fogom nyújtani, mert ez így korrekt. Ez a baj a magyar virtussal, hogy mindenkinek mindenkivel baja van. Miért nem arra mutogattok, aki nem dolgozik, csak henyél és a segélyt várja, ami a ti adójóváírásotokból pereg neki a nagy büdös lópikuláért? A TB hozzájárulástokból pedig drogos meg alkesz szarzsákok "gyógyulgatnak". Azokat miért nem csesztetitek?
2011. okt. 16. 20:44
 23/59 anonim ***** válasza:
97%

<covenant>-hoz


Ilyen ember minden koliban van? Nálunk is volt. Inkább szétfagytunk a közös tévézőben, de muszáj volt szellőztetni télen is, miután ott járt.

2011. okt. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/59 anonim ***** válasza:
82%
Mivel tini vagyok, muszáj naponta tusolnom. Vagy naponta kétszer. Amúgy meg hidd el, csesztetjük mi azokat is akik nem dolgoznak. Ha esetleg eddig nem tűnt volna fel.
2011. okt. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/59 anonim ***** válasza:
92%

Te hülye vagy, a saját szagodat úgyse fogod érezni, mert megszokod. Nem lennék annak a helyében, aki melléd ül a buszon!

Mi az, hogy azért nem fürdesz egy hónapig, mert spórolsz a vizen? Ésszerűbb dolgokkal kell spórolni, mint pl napi chipsadag (a rengeteg só, adalékanyag ugyanúgy káros a bőrre).

2011. okt. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/59 anonim ***** válasza:
53%
2011. okt. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/59 anonim ***** válasza:
97%

"Ez a baj a magyar virtussal, hogy mindenkinek mindenkivel baja van."


Pont te kezdted azzal a kérdést, hogy "hülye magyar szokás".

A társadalmi normák közé tartozik az is, hogy tisztálkodunk, és nem hurcoljuk magunkon a több hetes koszt. Mi a véleményed amúgy a cigányok tisztálkodási szokásairól? (Nem akarok politizálni, és tudom, hogy nem minden cigány, tisztelet a kivételnek stb.)

2011. okt. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/59 A kérdező kommentje:
Természetesen szemétkajákkal sem tömöm magam (chips, gyorséttermi kaja..stb).
2011. okt. 16. 20:56
 29/59 anonim ***** válasza:
98%

"Ez a baj a magyar virtussal, hogy mindenkinek mindenkivel baja van"


Te írtad, én csak idézem. Tehát, neked pontosan mi is a bajod azzal, hogy mások mindennap tisztálkodnak?


Hülye magyar szokás lenne? Érdekes, én voltam Olaszországban, családnál laktam, akik mindennap nap, reggel-este fürödtek. Voltak olaszok, finnek, németek az iskolánkban, némelyek osztálytársaimnál laktak, és azok is fürödtek. Nyári táborban voltak svájciak, minden este és a fiúk még reggel is zuhanyoztak.


Akkor meg ne csodálkozz, ha a gyerekeidet kiközösítik az iskolában, mert "szaguk van". Régen, amikor az emberek kútból hordták a vizet, akkor is tisztálkodtak.

2011. okt. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/59 anonim ***** válasza:
97%
Egy hónapig nem fürdeni? :D Kicsit erős :D
2011. okt. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!