Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mitől függ üzletben a vevő és...

Mitől függ üzletben a vevő és elárusító közötti tegeződés vagy magázódás?

Figyelt kérdés
39 éves férfi vagyok, tehát nem is afféle "srác", de arcra nem is az a "középkorú". Most voltam cukrászdában, és az eladó lány az előttem lévő, kb velemkorú fickónak sziát köszönt. Én meg olyan hülyén éreztem magam, mert az előző vevőn felbuzdulva én is sziát köszöntem, de ő konzekvensen magázott. Aztán a mögöttem jövővel megint tegeződött, pedig minimum 35-36 volt. És hármunk közül egyik sem volt az ismerőse. Mitől függ ez? Mondjuk nincs nagy jelentősége, csak furcsállom. Mint ahogy azt is, hogy pont az ilyen "öregfejűlehetek-hangulatot gerjesztő esetek" után van, hogy bemegyek valahová, már nem is "merek" tegeződni, ott meg sziával köszönnek. Amúgy jobban szeretek tegeződni, nekem a magázás nagyon távolságtartó és idegenszerű még az én korosztályomban.
2011. nov. 1. 18:14
 1/3 anonim ***** válasza:
69%
A tegeződést ffi-nő között mindig a nő kezdeményezi, ha úgy gondolja, hogy kezdeményezi, a ffi sosem. Ezért nézett rád úgy, ahogyan írod.
2011. nov. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
MIt írtam, hogy nézett? Mert nem emlékszem ilyenre:)
2011. nov. 1. 21:22
 3/3 anonim ***** válasza:

"A tegeződést ffi-nő között mindig a nő kezdeményezi"


Én 23 éves férfi vagyok ,furán érezném magam ha nálam 5 évvel idősebb lányokat magáznám. Volt rá példa de láttam ,hogy érdekesen is néznek.

2011. nov. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!