Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A mindennemű kényszer jókíváns...

A mindennemű kényszer jókívánság valójában kinek jó?

Figyelt kérdés

Úgy gondolom, hogy akinek kívánják csak régi sebek feltépése míg másik részről csak lelki nyugalmat jelent!

De tudjuk-e azt, hogy ki milyen szándékkal teszi ezt meg, már ha megteszi ezt a gesztust???


2011. nov. 28. 09:54
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Atirnad a kerdest? Nem teljesen ertem, hogy mire utalsz.
2011. nov. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Szülinap, Névnap, Karácsony, Újév stb.

Amikor esetleg egy olyan közeli ismerős, barát vagy családtag szeretne neked jót kívánni.

Valójában miért teszi ezt meg, ha az számára kényszer lenne?

2011. nov. 28. 10:02
 3/24 anonim ***** válasza:

Miert lenne regi sebek feltepese ha valaki boldog szulinapot, uj evet, stb kivan? Az mas ha esetleg ezt kivanja Neked egy elhalalozott rokonnak peldaul.

Tenyleg nem ertem mi bant.

2011. nov. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Tudom a kérdés nem valami normális, de vannak dolgok amit helyre kell rakni és azért nekem ne kívánjon senki jót sose, hogy számára a lelkiismerete jobb legyen!

Mert azzal is csak becsap!

Legalább is én így gondolom.

2011. nov. 28. 10:06
 5/24 anonim ***** válasza:
De mibol gondolod hogy csak muszajbol, becsapassal kivan neked minden jot? Egy speciel emberrol van szo?
2011. nov. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Mert előtte nem vagyunk jóba valamiért, tegyük fel!

Nem egy bizonyos emberről van szó!

2011. nov. 28. 10:14
 7/24 A kérdező kommentje:

Tudod most lesz a szülinapom és nem tudom kinek a jó kívánsága jön szívből és kinek higgyek.

Sajnos ez van.

Nem is tudom miért írtam ki ezt a kérdést, lehet nem kellett volna, most már meg mind1.

2011. nov. 28. 10:17
 8/24 A kérdező kommentje:

Túl sok konfliktus van körülöttem, pedig nem olyan ember vagyok aki szereti azokat!

Sőt!!!

Nem tudom ebbe a mai világba kinek higgyek és kinek nem.

Csak a feszültség van mindenhol.

2011. nov. 28. 10:21
 9/24 anonim ***** válasza:

Boldog szulinapot! Es nem kenyszserbol kivanom!


Szerintem, ha valaki nem akar valakinek a szulinapjara emlekezni, akkor nem fog, es nem kivan boldog napot sem.

Nagyon lehangoltnak hallak a soraidon keresztul. Vedd korul magad vidam emberekkel, keresd a jo hangulatot, most jonnek az unnepek, mulass egy kicsit. Felejtsd el azokat akik rosszat akarnak Neked, ne is kivanj nekik semmit, Viszont akik szeretnek, es Te is oket, unnepelj veluk.

A sztresszet, sotetseget, idegeskedest el lehet kerulni. Ne legyel ra vasarlo.

2011. nov. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Dettó ugyanez vagyok. Nekem semmi problémám nincs a világgal (úgy gondolom), de annyira furcsa amikor olyanok kívánnak szebbnél szebbeket akiktől nem várod. És már lassan nem elég a szimpla "Boldog szülinapot" hanem komplett verset szednek valahonnan, ha elolvasod és értelmezed könny szökik a szemedbe, de a hétköznapi életre kivetítve nincs semmi mögötte.


A részvétekről meg már ne is beszéljünk....


Remélem valahol erre gondoltál

2011. nov. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!