Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ki fog akadni az osztályfőnököm?

Ki fog akadni az osztályfőnököm?

Figyelt kérdés
Utálom azt a nőt,szóval már évnyitón szeretném kicsit felidegesíteni. Kötelező a szoknya, és én bemennék fekete farmerba pár perc késéssel. Körömlakkot kikötötte,hogy csak átlátszót lehet használni,azt tervezem,hogy mindegyik más színű lesz. Azt nem értem,hogy a körömlakkot mi jogon szabja meg. Szerintetek ki fog akadni? :D Nem baj ha osztályfőnökit ad.
2012. aug. 23. 13:48
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Már 3 éve ezzel a nővel szív az egész osztály. 25-ből 15 ember utálja. :/
2012. aug. 23. 13:51
 2/14 A.Romanov ***** válasza:
100%
Állami suliba jársz? Mert ha nem az, simán kirúghatnak vagy hazaküldhetnek egy hétre mert nem tartod be a házirendet vagy a tanár parancsait, az is egy csomó gonddal jár.
2012. aug. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%

Akkor kapj osztályfőnökit! Nem igaz, hogy nem bírod ki két órán keresztül szoknyában! Örülj, hogy nem kell egész évben egyenruhát viselned.

Mivel az iskolába tanulni, és nem divatozni jársz, megszabhatja. Szerintem a házirendben is benne van, hogy nem lehet kirívóan öltözködni.


Majd elmész egyetemre, és ott úgy öltözöl, ahogy akarsz. Bár ilyen hozzáállással...


Egyébként tudod mivel akasztanád ki? Ha miniszoknyát, és alá piros-sárga csíkos hosszúszáűrú zoknit húznál, a hajad befestenéd a rózsaszínre vagy sëggig érő színes parókába mennél évnyitóra, mellkidobós haspólóban.

2012. aug. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 perfectlie ***** válasza:
100%
Biztos ki fog akadni,de sokat nem érsz el vele,inkább csak még többet fog szop@tni téged és megpróbál majd alád tenni.Azzal viszont inkább felidegesíted,hogy ha jól átrágod a házirendet és elmondod neki,hogy se neki sem az iskolának nincs beleszólása abba,hogy éppen milyen színű a körömlakkod vagy a hajad.
2012. aug. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Állami suliba igen,de elég elit,és utálom. Szerintem egy fekete farmerban semmi kirívó nincs,tekintve,hogy a suli 90%-a 10-20 centis szoknyákba szokott lenni. Nem az,hogy nem bírom ki szoknyában,mert kibírom, csak más osztályok ugyanúgy mehetnek nadrágba,nekünk meg kikötötte,hogy osztályfőnökit ad érte. Ha leírnám osztályfőnököm viselkedését,hogy milyen egy sz.rkavaró álszent nő akkor ti is megértenétek.
2012. aug. 23. 14:15
 6/14 anonim ***** válasza:
57%
Mitől ilyen orbitálisan ostobák a mai kölkök?????
2012. aug. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
2. Kösz a tanácsot,de nem vagyok ribanc. ;)
2012. aug. 23. 14:16
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésre: igen, valószínűleg kiakadna, és valószínűleg beír valamit a megfelelő helyre.


Amúgy: ez egy kis ízelítő, hogy az életben néha alkamazkodni kell. Nem kell megalázkodni, de szerintem ha megszabja mit vegyetek fel, az még semmi ahhoz képest, amit a való életben megszabnak majd neked mások. Attól, hogy szoknyában mész, még nem leszel kevésbé vagány. :)

2012. aug. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A.Romanov ***** válasza:
100%
Nekem még sokkal ilyenebb ofőm volt gimiben, mondjuk én fiú így valamivel könnyebb volt mint a lányoknak. De pl rövid nadrágot nem volt szabad fölvenni a suliba, meg leszólt mikor sokszor hordtam zakót. Az, hogy a körömlakkot nem engedi semmi, az enyém a 0 smink elvét vallotta, ha volt egy lányon ott lemosatta vele. Ha valakinek festve volt a haja hazaküldte azzal, hogy addig ne jöjjön amíg ilyen a haja. Mondjuk nem állami suli volt.
2012. aug. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
66%

És ha megszabja? Azért hívják EGYENruhának, mert szabályozva van. Hallottál már az alkalom megtiszteléséről, alapvető udvariasságról? Nem fogsz belehalni.

Ahhoz meg gratulálok, hogy már a tanév kezdete előtt az a legnagyobb bajod, hogy mivel idegesíthetnéd a tanárodat. Ha a többi társad is ilyen, akkor nem csodálom, hogy nem jó az ofő viszonya az osztállyal. Tudod, ez kétoldalú dolog ám!

2012. aug. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!