Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ki fog akadni az osztályfőnököm?

Ki fog akadni az osztályfőnököm?

Figyelt kérdés
Utálom azt a nőt,szóval már évnyitón szeretném kicsit felidegesíteni. Kötelező a szoknya, és én bemennék fekete farmerba pár perc késéssel. Körömlakkot kikötötte,hogy csak átlátszót lehet használni,azt tervezem,hogy mindegyik más színű lesz. Azt nem értem,hogy a körömlakkot mi jogon szabja meg. Szerintetek ki fog akadni? :D Nem baj ha osztályfőnökit ad.
2012. aug. 23. 13:48
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nem mindenki ilyen. Van pár kiskedvenc akiknek a szülei nyalnak,és ő maguk is. Eddig sz.art se csináltam ofő ellen,és jó tanuló is vagyok,mégis utált. Főleg a családom miatt. Egyszer felhívta barátnőm anyját,és elhordta a családomat,hogy apám jobbikos gyűlésekre jár, anyám meg egy r.banc. Fogalmam sincs honnan tudja ezeket,de mi jogon pofázik ki más családot egy kívülállónak? Egy másik sztori: Egy osztálytársnőm összejött egy gyerekkel (17 évesek mindketten), ofő megtudta,és felhívta a csaj anyját,hogy kézen fogva mennek iskolába... Egy másik osztálytársnőm iskola után 1 óráig még lent szokott lenni a városban (amiről tudnak is a szülei),és ofő az ő anyját is felhívta,hogy a kedves lánya csavarog. Ha az anyja megengedi,minek hívja fel? Iskola után egyből rohanjon haza? Egy fiú osztálytársam szerdánként jár táncolni,és akkor fél hétig bent van. Ofő meglátta,és annak is felhívta az anyját,hogy a gyereke züllött alakokkal csavarog,holott azok a táncostársai voltak,akikkel egy busszal megy haza. Természetesen az anyja nem hitte el neki,a gyereknek ki kellett iratkoznia táncról. Illetve többször hallottuk,hogy a kiskedvencekkel kibeszéli az osztály többi tagját,és annak családját. Velem is próbálta már,de én megmondtam,hoogy nem vagyok vevő erre. Rengeteg dolog van még,írhatnám még évekig. Ha ok nélkül utál legalább most kap is rá okot.
2012. aug. 23. 20:43
 12/14 anonim ***** válasza:
Én biztos nem hagynám/hagytam volna anno, hogy megszabja, kilakkozhatom-e a körmöm...a helyedben átolvasnám a suli házirendjét, mert ha nincs benne, nem is adhat osztályfőnökit ezért. Ha mégis akarna én az igazgatóhoz mennék.
2012. aug. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Már sokszor átolvastam,nincs benne.
2012. aug. 23. 22:40
 14/14 anonim ***** válasza:
Akkor azt csinálsz, amit akarsz:) Nem írhat be semmit, vagy ha mégis szeretne, igazgató.
2012. aug. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!