Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Az emberek miért ekkora...

Az emberek miért ekkora bunkók? (hosszú)

Figyelt kérdés

Komolyan elmegy az ember kedve attól,hogy emberek közé menjen.Egy példa:

Állok kint egy bulihely előtt,várom a barátaim,koncert lesz.Odajön egy 6 fős fiú társaság,hogy fotózzam már le őket.Mondtam persze,szívesen,semmi akadálya.Erre mikor már beálltak a képhez,elkezdtek azon igen jóízűen mulatni,hogy nem fenyeget az a veszély,hogy ellopom a telefont,mert úgyis olyan dagadt vagyok,hogy úgyse tudnék vele elfutni...Én teljesen ledöbbentem.(Apró) szívességet tesz az ember,és ez a hála?

De egész este ezt tapasztaltam.Barátnőmnek is beszólogattak,úgy el sodorta 2 részeg állat,alig tudtam utána kapni...elképesztő.Miért viselkednek így az emberek?Leginkább azok válasza érdekelne,aki magára ismer...hogy miért ilyen?Egyszerűen nem fér a fejembe.


Ezek példák,és szinte mindennaposak.Mi a fene baja van az embereknek?



2012. dec. 30. 00:51
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Hát igen,utólag lehet jó beszólásokat kitalálni, de ott meg sem tudtam mukkani,csak lestem.:(
2012. dec. 30. 01:25
 12/18 A kérdező kommentje:
*mármint fekete kabátot viseltem,nem mintha ez változtatna a lényegen.
2012. dec. 30. 01:32
 13/18 A kérdező kommentje:
Jöhetnek még válaszok!Mint fentebb írtam kötekedők/taplók is írhatnak :D
2012. dec. 30. 01:34
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én is sűrűn tapasztalok ilyet a suliban. Kilencedikes vagyok. Én vagyok az egyik csendesebb gyerek az osztályba akit folyamatosan piszkálnak emiatt. Nem is vagyok az a vékony alkat, ezért is folyamatosan piszkálnak. Én senkinek nem ártottam és nem is akarok de engem folyamatosan piszkálnak. Nem én vagyok ezzel egyedül az osztályba. Vagy 5-6 gyereket ( köztük ugye engem is ) folyamatosan piszkálnak. Amikor a tanár felszólít bekiabálják hogy disznó és még röfögnek is mellé. Már sokszor emiatt félve megyek suliba mert tudom hogy megint az egész nap piszkálni fognak. Egyszerűen hihetetlennek tartom milyen bunkók az emberek.
2012. dec. 30. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!Nagyon sajnálom!

Borzalom...Ha néha meg is bántok valakit utána olyan sz.rul érzem magam...Az ilyen "emberek" mit éreznek?Nekem az is furcsa,hogy főként egy mondja, többi meg röhög,tehát, hogy ebben még partnerek is az emberek.

2012. dec. 30. 02:09
 16/18 A kérdező kommentje:
Kicsit haragszom magamra hogy megcsináltam a képet,nem kellett volna.
2012. dec. 30. 02:14
 17/18 anonim ***** válasza:

Nyugat-Európában az emberek nagy része nem bunkó. Magyarországon viszont igen. Okok:

-Válság

-Túl könnyedén nevelt ifjúság

2012. dec. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nyugat-Europäban meg bunkobbak az emberek, en ott elek. Ehhez kepest Magyarorszägon udvariasak. Kerdezöt üdvözlöm, es ne bänkodjon. Igaza van sajnos.
2013. febr. 9. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!