Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A házastársam rendszeresen...

A házastársam rendszeresen "kedvesemnek" "drágámnak" "édesemnek" szólítja a korban ellenkező neműeket, akiket egyébként kedvel és akikkel rendszeresen találkozik, majd "csókollak"-kal búcsúzik tőlük. Te mit gondolnál, ha ez veled fordulna elő?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 28. 09:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%

Én mindenkit fiam-lányomnak hívom, ha fiatalabb, ha idősebb. Pocsék a memóriám, ami a neveket illeti, gyakran nem ugrik be.

De a házastársadnál ez durva dolog! Kellemetlenül érintene és szóvá is tenném.

2013. ápr. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
63%

Gyanus. Én mindenkit a feleségem keresztnevén szólitok.

A feleségem elolvad hogy mindenkiről ő jut az eszembe. Pedig csak azért van az egész mert igy megszokom s otthon csúcson nem mondok sose rossz nevet.

2013. ápr. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Mit jelent az, hogy "korban ellenkező nemű"?
2013. ápr. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
A "Csengetett, Mylord?" Agatha-ja jut eszembe :)
2013. ápr. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Hogy viselkedett, mikor megismerkedtetek, mikor még csak jártatok? Ha akkor is ugyanígy kedveskedett másokkal, akkor ezt tudhattad előre, hogy így lesz később is, a karaktere ilyen, nem nagyon lehet változtatni rajta. Ha ez valami újabb szokás, az aggodalomra adhat okot.
2013. ápr. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
3., te nyertél! :) Vannak ilyen típusú pasik, kívülállóként nem tartom kellemetlennek. Ha a férjem csinálná, nyilván nekem se esne jól.
2013. ápr. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
2es válaszoló nem vagy semmi :-D
2013. ápr. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
ismerős helyzet... Régebben nagyon zavart, már megszoktam és nem vagyok féltékeny sem... már szinte fel sem tűnik... ha új szokás nála,akkor beszélj vele erről,ha régi akkor meg ilyen a stílusa.. elmondhatod neki h rosszul esik stb... és majd akkor kiderül tud e akar e rajta változtatni. sztem beszélj vele
2013. ápr. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
"korban ellenkező nemű"= korban nagyjából hozzáillő, ellenkező nemű (elírás).
2013. ápr. 28. 11:53
 10/19 A kérdező kommentje:

Szerinte ez teljesen normális, a nők többsége így beszél a barátokkal. Valóban így lenne?

Ti is így vagytok ezzel?

Szerintetek nagyon más lenne ez, ha csak

"édesnek",vagy "dárgának" hívná őket?

2013. ápr. 28. 18:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!