Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A házastársam rendszeresen...

A házastársam rendszeresen "kedvesemnek" "drágámnak" "édesemnek" szólítja a korban ellenkező neműeket, akiket egyébként kedvel és akikkel rendszeresen találkozik, majd "csókollak"-kal búcsúzik tőlük. Te mit gondolnál, ha ez veled fordulna elő?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 28. 09:35
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
cicám
2013. ápr. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Én vagyok a feleség. Valóban szoktam mondani ezeréves jóbarátoknak, hogy "drága", általában olyan esetekben, amikor pl. segítenek valamiben, ami számomra fontos, segítenek elintézni valamit, akkor szoktam nekik mondani, hogy "köszi, drága!". Vagy ha nagyon rég nem találkoztunk (egyébként ez nem csak az ellenkező neműekre igaz, hanem barátnőkre is) és mondjuk felhív, akkor szoktam ilyet mondani a telefonba, hogy "szia drága, de jó, hogy hívtál, mi újság?" Ugyanígy drágának hívom a tesómat is.

Lehet megkövezni. :-)

2013. ápr. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Én férfiként férfikollégámat lecicáztam. Volt nagy riadalom mind két oldalon.
2013. ápr. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Feleségem válaszának ugyan nincs felismerhető köze a valósághoz, de azért nagyon informatív.

Ezek szerint végig pontosan tudta ki mit gondolhat arról amit csinál, csak engem nézett síkhülyének...

2013. ápr. 28. 20:10
 15/19 anonim ***** válasza:
rugd szét a seggét
2013. ápr. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
62%
Ismét a feleség. :-) Szerintetek mi a különbség, ha én azt mondom egy barátnak, hogy drága vagy drágám, vagy a férjem mondja azt egy kolléganőjének, hogy Annám (telefonban, szerinte üzleti beszélgetés közben)? Mert szerinte amit én csinálok, az k...vaság, amit meg ő, az teljesen normális.
2013. ápr. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ez forditva is igaz. Ha pasi akar a nőtől anális szexet az teljesen normális. Ha nő akarja pasinak adni felcsatolhatóval az meg "fura".
2013. ápr. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Ugyan miért titkolná, ha már megvolt neki?

Nagyon helyes, fő az őszinteség!

Külonben lehet barátságosság is.

Aztán meg ha a felhívás keringőre azzal párosul, hogy a férjet Lajosnak hívja, az már elgondolkodtató.

Szerintem hívd Te is a csajokat nyuszikámnak, szépségemnek, gyönyörűmnek, csinibabámnak - hátha bejön.

Végül is a házastárs nem a tulajdonod és nyakon vágni sem illik, ha már nem megcsal, hanem megkimél...

2013. ápr. 30. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Sztem ez attól is függ, milyen hangsúllyal mondja. Vannak azokl a típusú emberek, akik kb. az egész világot a keblükre ölelnék, és mindenkivel túlzottan bizalmaskodnak.

Az más kérdés, hogy baromira nem esne jól nekem sem az, ha a párom (jelen esetben férfi :D) így köszönne el mindenkitől, de ha ez a stílusa (és látszik rajta), akkor tolerálnám.

2013. máj. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!