Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Az szerintetek normális, hogy...

Az szerintetek normális, hogy mostanában az üzletekben boldog-boldogtalan mezítláb próbálhatja fel a lábbeliket?

Figyelt kérdés
Végigjártam két plázát is ma délelőtt, cipőboltokat néztem, mindenütt ugyanaz a látvány: mezítlábra próbálgatják a cipőt, papucsot. Az eladó ott áll előtte és egy szava sincs. Még segít is neki. Ez most normális dolog és én vagyok maradi, hogy fennakadok rajta? Vagy ti mit gondoltok?

2013. máj. 4. 13:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Persze, de máshogy nem is bírtam volna !!! Kedvesek voltak !!!
2013. jún. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
79%
Az egy dolog, hogy mezítláb hordod. De IGÉNYES ember nem próbál mezítlábra olyan szandált, cipőt, amit esetleg utána más ember hordani fog. Beleizzad, viszi bele a koszt, fincsi kis bacikat, akár gombás fertőzést... gusztustalan. Arra a pár mp-re kibírsz egy próba harisnyazoknit. Na mondjuk olyan helyen sem vásárolnék, ahol az idióta eladóknak fontosabb, hogy eladják a cipőt, mint az alapvető higiénia, hogy nem engednek mezítlábra próbálni.
2013. jún. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
45%
Ma a tescoban is mezítláb próbálgattam félórán keresztül a vászoncipőket, és senki se szólt, pedig kb 50 ember látta, sőt máésok is mezítláb próbálják, mert mindenkii mezítláb cipőben jár, ez az új divat !!!
2013. jún. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
45%
Most vagyok vászoncipő vásárlásban, és ma a playersoroomba is mezítláb próbálgattam a vászoncipőket !! És engedték !
2013. jún. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!