Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Másokat is irritálnak az Örs...

Másokat is irritálnak az Örs Vezér terén lejmoló részeg idióta punkok?

Figyelt kérdés
Szánalmas, suliba gondolom nem járnak, max aludni, dolgozni meg nem dolgoznak. Vagy anyuci-apuci eltartja őket? Röhelyesek.
2009. okt. 25. 15:45
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 A kérdező kommentje:

5punk vs 20 cigány esetében nem tuti, hogy borítékolt a punk előny.

amúgy ezt a tulajdonságukat talán még pozitívnak vehetjük.

2009. nov. 9. 16:23
 32/62 anonim válasza:
100%

Szia!Engem nem.nyáron velük lógtam , és nagyon jó arcok, nem kéne őket leszólnod. de ha igy állsz hozzájuk, akkor minnél töbször tarháljanak le ha arra jársz azt kivánom neked...suliba nem járnak mert kirugták öket, vagy már befejetzék. anyuci apuci NEM tartja el öket, merta lkoholisták az egyik ki lett rugva otthonrol...a saját anyja azt monta neki hogy csak vendégségbe mehet haza...:( és nem dolgoznak, hanem összetarhálják apénzt.

aszt hiszem minden kérdésedre választ adtam, remélem meg vagy elégedve. nem lenézni kéne öket, hanem belegondolni, hogy talán nem poén bol csináálják ezt, hanem mert rá vanak szorulva, és mást nem tudnak csinálni.

2009. nov. 10. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/62 A kérdező kommentje:

figy, nem azt nézem le akit a szülei utcára tesznek vagy alkeszek, stb. ha az oldalon körbenézel, ezer ilyen embert találsz.

ha kirúgták a suliból, akkor nyilván rászolgált, nyilván ő tehet róla, hogy nem akart tanulni nem érdekelte, és, hogy nem jár másik suliba helyette vagy nem dolgozik. Kijelented simán, hogy nem dolgoznak tarhálnak. Igen tudom,hogy nem dolgoznak és ez a lényeg. Normális ember nem nekiáll koldulni és utána leissza magát.

Próbált bármelyikük is munkát találni? kötve hiszem. Persze lehet sírni, hogy jajj, hát így úgyse vesznek fel ezzel a külsővel, stb. Nem is, de erről is ki tehet ők vagy az a csúnya világ?


Sok ember ezerszer nagyobb szarban van mint ők, mégis feltalálják magukat, megoldják, vagy próbálják. Ezzel érdemelnek megbecsülést. Ők tettek bármit is érte? Nem hiszem.

persze ha az ember igénytelen, akkor egyszerűbb az, hogy egész nap koldul és utána iszik fetreng, stb, de akkor menjen le vmi kis putriba vidékre azt tegye ott, ne itt rontsa a köztisztaságot.

2009. nov. 10. 09:50
 34/62 anonim válasza:
100%

Ő.. az egyik idős forma most dolgozik, igen...de... oka volt h kirúgták a suliból. otthon nagyon szemetek voltak, vele, és azért ez megvisel egy 17-18 é gyereket...ami kihat a tanulásra. konkrétan szakácssuliba járt, csak elbaszta az áfa számítást, és kirakták..az anyja alkoholista, és gyógyszerezik is rá.azért szerinttem te se tudnál norm maradni ien körülmények mellet..

ez mind történt miskolcon.. azota jött fel pestre...és nem hiszem h sok tizenéves van nagyobb sz*rban mint ök.(ő legalábbis) az öreg formákat nemkell nézni az már más.

jajj.. köztisztaság.. ha nem lennének ott, akkoris ugyanakora mocsok lene ott.. bp nem ettöl lesz tisztább..

Gyakran jársz arrafele?

2009. nov. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/62 A kérdező kommentje:

Nézd, meglepődnél szerintem, hogy sok gyerek milyen helyzetben van manapság, az oldalon is találsz dögivel ilyen kérdéseket. Nem mondom, hogy nem hat ki egy gyerekre az, hogy a szülei elcseszettek.

Viszont egy tuti, hogy nem az a megoldás erre, hogy akkor csövezzünk, kolduljunk, piáljunk és ennyi ez az élet.


Aki akar, az tud, vagy próbál változtatni, mert ennek ez egésznek így nincs sok értelme. A suliból meg nem hiszem, hogy egy feladat elszúrása miatt rúgták ki, tuti volt ott még 1-2 dolog.


igen gyakran járok arra.

2009. nov. 11. 15:59
 36/62 anonim válasza:
hm...akkor szerintem szokj hozzá hogy ottvannak..mert ott is lesznek még egy jó darabig...hát nemtusom, ok. lehet h másiknak is sz*r, de ök igy dolgozták fel.. ök ezt tekintik életformának, és nekem, mikor megkérdzetem h mért nem dolgozik, azt monta h : mert a punkok nem dolgoznak...van 10 osztálya, de nem fejezi be a gimit, mert az mien már h foglaltházbol járjon suliba...ami tééleg igaz, mert elég cink lenne...bár most van rendes lakásuk...de ennek az a lényege h a punk az egy élet forma(jo nem eröl szol amit ök csinálnak)de megvan benne a rendszer ellen lázadás. azt tök mindegy h koldulással vagy kukázással éri el. egyébként ha gyakran jársz arra, akk nyáron is, ergo...nem emléxel, láttál velük egy hosszu szöke haju csajt?(az lennék én:D)
2009. nov. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/62 A kérdező kommentje:

Nem figyeltem meg őket nagyon, nem túl szimpatikusak. És többnyire reggel meg este járok arra, mivel napközben dolgozom.

Nem lehet a rendszer elleni lázadásnak nevezni azt, hogy nem dolgozol. Legalább feketén dolgoznának az is lázadás vhol, hisz nem adózol így a rendszert kizárva teljesen.


Ha ők így jól érzik magukat, akkor igénytelenek. És egy szavuk sem lehet az ellen, hogy szarul élnek, éheznek, stb. És nem tudom sajnálni ezért őket.


Ha egy ember éjjelnappal dolgozik éhbérért, szarul ér, alig van pénze, stb, akkor őt tudom sajnálni, mert tesz érte, ellene. Így ő a segítséget is megérdemli.


Mindenesetre 1szónak is 100 a vége. Ha van lakásuk, nmto mbérelt v kölcsön v mind1, akkor ha nem néznek ki elfogadhatóbban, nem akarnak dolgozni, meg se próbálják, akkor szar életük lesz, és hiába magyarázzák, hogy ez a punk életforma, ez nem életforma, ez egy szar állapot. És pár év múlva amikor idősebbek lesznek és esetleg kinövik vhol ezt az egészet, akkor ráeszmélnek, hogy már csak büdös csövesek, akik elcseszték az egész életüket, ami így nem lesz túl hosszú, és hidd el senki sem fog értük könnyeket hullatni, de nem azért mert szemét szar empátiamentes emberek vagyunk.

2009. nov. 12. 15:16
 38/62 anonim válasza:

hát jó... te igy látod, én igy ehhez már nem tudok mit hozzáfűzni.

én azért hullatnék értük, hidd el..:S

2009. nov. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/62 anonim válasza:
énis punk vagyok már csak londonba vanak igazi punkok . ők nemdolgoznak max szórólapot osztanak . beálnak túristalátványosságnak . és nincs saját házuk vagy az utcán alszanak vagy ha van üres lakás berúgják az ajtót és már ottlaknak . és csak ritkán fürdenek hetene 1 szer akkoris szökőkutakba meg ijen hejeken .
2010. júl. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/62 A kérdező kommentje:
te nem vagy punk, ezt már megírtam máshol is. csak egy buta divatmajom.
2010. júl. 21. 22:24
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!