Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Másokat is irritálnak az Örs...

Másokat is irritálnak az Örs Vezér terén lejmoló részeg idióta punkok?

Figyelt kérdés
Szánalmas, suliba gondolom nem járnak, max aludni, dolgozni meg nem dolgoznak. Vagy anyuci-apuci eltartja őket? Röhelyesek.
2009. okt. 25. 15:45
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 anonim válasza:
én azvagyok igazi punk . ha nemhiszed el hogy londonba ez a punk akor menj el a londoni camden town-ba ot majd hejreraknak téged
2010. aug. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/62 A kérdező kommentje:
pff :)
2010. aug. 3. 09:33
 43/62 anonim válasza:
mivan ? miez a pff ? mondom ha nemhiszed el hogy londonba ojan apunk amit leírtam akor menyki és nézd meg . a magyar punk az nem punk . magyar skinhead nem skinhead . csak az angliaiak igaziak . meg akik őket követik
2010. aug. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/62 A kérdező kommentje:

újfent pfff:) te nem vagy punk. és nem vagy londoni punk sem. aki csak követ valakit az csak majmol. főleg ha olyanokat majmol akik szintén majmolnak valakit.


sokat voltál Londonban ugye?

2010. aug. 3. 10:10
 45/62 anonim válasza:

nemvagyok londoni igaz . de neten van egy ojan cik ahol a londoni punkok nyilatkoznak . hogy ők nem dolgoznak max szórólapot osztanak meg reklámtáblát tartanak . meg beálnak túristalátványosságnak. [link]


pár kép is van . a londoni punk meg a magyar punk két külön fogalom

2010. aug. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/62 A kérdező kommentje:

olvastam amit méshol is írtál. te nem vagy punk. londoni punk pedig főleg nem.


amúgy a helyesírás elhagyása is punkos dolog?


neked fogalmad nincs arról, hogy mi az a punk. rohadtul nem arról szól, hogy szét kell mindennap csapni magad és kb ennyi.


semmit nem tudsz arról, hogy mi az "punknak lenni". de ha mégis, akkor szívesen hallgatom, mert sok mindent nem tudtál felsorolni az előbb.

2010. aug. 3. 12:22
 47/62 anonim válasza:
Miért kedves kérdező, te tudod milyen punknak lenni?
2010. aug. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/62 A kérdező kommentje:

akármilyen irányzatról is van szó, ha csak a külsőségeket tudod megfogni, ha csak azt tudod lemásolni, és főleg, hogy tényleg csak másolni tudod, akkor az divat, semmi több.


nem vagyok punk, nem is voltam, de azért 1-2 dolgot tudok róluk.


egy punk rendszer ellen lázad. nem azért punk, mert nem dolgozik, meg koszos és büdös igénytelen.


legfeljebb azért nem dolgozik mert punk. a kettő nem ugyanaz.


mellesleg pedig a punk téma nem úgy alakult ki, hogy lett, hanem zenei stílus volt. ami kapásból igazi beleélést igényel, ami szintén nem a külsőségekben merül ki.


ez a nagyon rövid dióbélnyi véleményem.

2010. aug. 4. 11:58
 49/62 anonim válasza:
0%

Amúgy azok a fiatalok leszarják a te és a hozzád hasonló barmok véleményét.


És amúgy meg nem értem mit ártottak neked, szimpla problémákkal küzdő fiatalok, akik nem olyan családi körülmények között nevelkednek, mint egy "normális gyermek" de ma már ilyen gyerek alig van, mert a 14 évesen szopós kislányok, meg a gép előtt felnövő gyerekek sem normálisak. Csak ők ugyebár nincsenek szem előtt a téren.


Rohadtul nem őket kéne hibáztatni, hanem a kib@szott anyját meg apját aki arra nem képes, hogy törődjön, vagy éppen normálisan kezelje gyermekét.

És ezekből a gyermekekből lesznek a következő generációs szülők, akkor képzelhetjük, hogy az ő leszármazottaik sem lesznek sokkal normálisabbak.

Az ilyen tudálékos, ócsárló, szánalmas alakok(mint te) undorodása, lenézése helyett segítségre lenne szükségük.


De téged sem hibáztatlak kedves kérdező, mert téged is sikeresen elbasztak a szüleid.. Ez van..

2010. aug. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/62 anonim válasza:

[link] . itt levan írva milyen a londoni punk .


[link] .

ennél meg képek vannak . ez a londonba a punk . jah és nemcsak a netröl tudom . ismerek 60-50 éves embereket akik voltak londonban és őkis megmondják hogy londonban ez a punk

2010. aug. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!