Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Másokat is irritálnak az Örs...

Másokat is irritálnak az Örs Vezér terén lejmoló részeg idióta punkok?

Figyelt kérdés
Szánalmas, suliba gondolom nem járnak, max aludni, dolgozni meg nem dolgoznak. Vagy anyuci-apuci eltartja őket? Röhelyesek.
2009. okt. 25. 15:45
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 A kérdező kommentje:

13:22:

nagyon beképzelt vagy az tuti.

Olvasni azt nem tudsz, így nem vagy értelmes, hiába vannak jó jegyeid a "város legjobb sulijában". A kérdés az Örs vezér terei punkokról szólt alapból.

Amúgy a szóhasználatodon meglátszik szintén egy kis alulfejlettség. És az is, hogy fiatal vagy.

Én miért is vagyok egocentrikus? Azért mert nem adok nektek pénzt? Amúgy nem vagyok gazdag, de megdolgozom a pénzemért, szüleim se gazdagok. De tod amíg a társaid a szabadidejüket azzal töltik, hogy részegen fetrengenek a saját hányásukban, addig én tanultam, és ennek meg is van az eredménye.


Viszont én sem értem miért háborodsz fel, hogy nem adnak neked pénzt azért, hogy berúghassál. Előbb adok pénzt egy állatmenhelynek mint neked, ott sokkal jobb helye van.


az meg nem indok, hogy sok más tizenéves is iszik meg fetreng stb, nem mondtam, hogy őket sem ítélem el, viszont ezek a tizenévesek elmennek egy buliba-diszkóba, ott buliznak, és hazatántorognak jó esetben, esetleg összehányják a metrót. Az általam "fikázott" punkok viszont közterületen fetrengenek egész nap, ott isznak balhéznak, és basztatják az embert, hogy adjanak neki pénzt piára(de már bocs, ha vki szegény, akkor miért piára kel neki a pénz?).


Te nem fogod fel az egészet, mert egy divatpunk vagy valszeg, vmi kis "tizenéves" aki nagyra tartja magát, hogy mekkora punk és ugrik kapásból annak aki rosszat mer szólni rájuk...

2009. okt. 26. 19:41
 22/62 A kérdező kommentje:
Utolsó: a legtöbb punk nem tart semmilyen görbe tükröt, mert az egész lázadást csak divatból illetve balhéból csinálják, nameg, hogy tartozzanak valahova. Ugyanúgy ahogy nagyon sokan mások is...
2009. okt. 26. 19:46
 23/62 anonim ***** válasza:
51%
Meg ugye a punkok lenézik a "kispolgárokat" (megjegyzem azért mert hülye ruhákba bújnak, és tarajuk van, semmivel nem élnek másabb életet mint egy kispolgár és semmivel nem többek, sőt.. de a pénzük azért kell nekik.. ha én valakit nem szeretek, attól nem kell semmi. Ebből is látszik a lesipuskásság és a semmirevalóság.
2009. okt. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/62 anonim ***** válasza:
78%
Valóban vannak ellentmondásai ennek a szubkultúrának (is, ahogy más szubkultúráknak is, de a mainstreamnek is), de szerintem akik ellenséges véleményt fogalmaztak meg, túl sarkosan nézik. Kérdező elítéli a nihilizmust a leírtak alapján valóban megtestesítő Őrs vezér téri punkokat (akiket nem láttam, nem ismerek), de szemet szúr neki a nem (teljesen) nihilista punk válaszadó is, aki ha nem is gazdag, de valószínűleg normális családból jön, és jó iskolába jár, jó tanuló (ami szerintem jó dolog, és nem csorbít a punk mivolt hiteleségén). Őt meg leszólod, hogy divatpunk. Most akkor mi lenne szerinted a jó?
2009. okt. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/62 anonim ***** válasza:
77%
Nekem semmi bajom a punkokkal,szimpatizálok velük. Egyszer a szüleimmel álltunk a HÉV megállóban és odajött egy punk csaj,cigit kért apámtól. Neki is csak pár szál volt,de adott.
2009. okt. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/62 anonim ***** válasza:
54%
Ha azt hiszik ezek a punkok, hogy felfedeztek valami újat, nagyon tévednek. Már huszon évvel ezelőtt is voltak és majd huszonév múlva ismét lesznek. Csakhogy, míg huszonévvel ezelőtt ez egy divat volt, persze volt benne polgárpukkasztás is, de tiszták voltak, addig ezek ápolatlanok, piálnak. Én már nem is járok arra, mert nem érdekes színfoltok, úgy néznek ki mint a hajléktalanok.
2009. okt. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/62 anonim ***** válasza:
8%
Engem nem zavar mert kocsival járok max átmegyek rajta ha elémugrik szinesebb lesz töle az út mint a zebrától :)
2009. okt. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/62 anonim ***** válasza:
Na majd most már megnézem, ha arra járok...
2009. okt. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/62 A kérdező kommentje:
Az Örsön a gombánál vannak a HÉV felőli oldalán, jó szórakozást..
2009. okt. 30. 10:20
 30/62 anonim válasza:
100%

Én komálom a punkokat... Múltkor kért tőlem aprót, akartam adni de nem volt nálam..


Meg a másik jó ok amiért ott vannak:

Cigányok nem mernek arra menni :)))))))))

2009. nov. 9. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!