Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Másokat is irritálnak az Örs...

Másokat is irritálnak az Örs Vezér terén lejmoló részeg idióta punkok?

Figyelt kérdés
Szánalmas, suliba gondolom nem járnak, max aludni, dolgozni meg nem dolgoznak. Vagy anyuci-apuci eltartja őket? Röhelyesek.
2009. okt. 25. 15:45
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 anonim ***** válasza:
88%

Ja, a diszlexiás majmok meg légyszíves nyissanak már fel egy helyesírási könyvet, ugyanis az előfordul szó rövid ú.

[link]

2009. okt. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/62 anonim ***** válasza:
64%
Engem kifejezetten irritál eléggé gusztustalan kinézetük van DE EZ CSAK AZ ÉN SZEMÉLYES VÉLEMÉNYEM!!!!nem képviselem, semmi nem köt ahhoz a stílushoz ezért nem is tetszik.De ezen kívül ha megyek az utcán pl. haverokkal akkor sem kötnék beléjük mert a legtöbbük szemében énis le vagyok nézve mert nem vagyok hozzájuk hasonló.de amugy ha elhaladtunk mellettük akkor azért a haveromtól megkérdem:láttad hogy néztek ki?stb és akkor jön a vélemény alkotás...magunk között.és igy senkit se bántottunk meg
2009. okt. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/62 anonim ***** válasza:
79%
17:01-es vagyok és szerintem a kérdező kérdésével kéne törődni és nem azzal, hogy ki hogyan ír. A kérdező sem azért tette fel a kérdését, hogy abban a helyesírási hibákat kijavítgassátok!ne legyetek már ilyen gyerekesek,mért kell mindenbe belekötni még akkor is ha az illetőt zavarja, hogy egy szó u-val van irva és nem ú-val.Nem kell mindenre megjegyzést tenni.Vagy már lesznek olyanok is akik elkezdk leosztályozni a kérdező meg a válaszolók írásait?Nem nyelvtanórán vagyunk emberek!
2009. okt. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/62 anonim ***** válasza:
11%
Meg a röhely is röheLY és nem röhej, kedves első válaszoló...
2009. okt. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/62 anonim ***** válasza:
76%

Röhej -> pontos "j", előfordul -> rövid "u". Tényleg rohadt nehéz lehet 2 olyan szót leírni, amit napi szinten használ az ember-.-'

De lenézitek a punkokat, hogy milyen hülyék vagyunk. Írni meg nem tudtok.

Miért tarhálok? Mert nincs. Ha látom valakin, hogy az apja-anyja a p*csája alá tol mindent, az én szüleim meg épphogy többet keresnek a minimálbérnél, akkor szerintem nem halna bele, ha megdobna egy szál cigivel. Ha nekem van, és kérnek tőlem, és adok, pont azért, mert én is szoktam kérni.

De amíg mások kiborulnak ettől, addig is jó:D Vicces dolog pukkasztani a kispolgárokat:D

2009. okt. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/62 anonim ***** válasza:
82%
Örülök, hogy végre megszólalt egy punk is. Igen, ez logikus, hogy a társadalmi osztályok közti igazságtalan különbségre akarjátok felhívni a figyelmet, de annyit kérdeznék, biztos a gazdag szülő gyermeke az, aki ad Nektek cigit, kaját, esetleg pénzt? Nem az, aki - anyagi helyettől függetlenül - maga is szubkultúrába tartozik, rocker, goth, stb. (vagy egyszerűen csak hasonló csóró, jószívű emberek? Komolyan kíváncsi vagyok, mik a tapasztalatok, milyen embeek adnak? Én úgy gondolnám, hogy a gazdag divatos emberke inkább fintorogva ott hagynak.
2009. okt. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/62 anonim ***** válasza:
82%

ma 11:55

Őszintén szólva? Nem. Rohadtul nem az szokott adni, akinek lenne miből. És ez az, ami a leginkább elkeserítő. Vastag a buxája, de az az övé, konkrétan lexarja, hogy másnak mi van, mi nincs, és mi kéne. A csórók sokkal szívesebben adnak, ahogy gondoltad, főleg a különböző szubkultúrák tagjai.

Amikor tőlem kért valaki egy szál cigit (nem hantázok, ez tényleg így volt!!) az utolsó szálamat adtam neki. Hátha jobban meg van szorulva, mint én.

De én úgy vélem, nekem aztán nem megalázó, ha egy tetőtől talpig puccban feszítő egyén nem ad, ha lejmolok - inkább ő szégyellheti magát. Mert itt már nem csak egy ötvenforintosról van szó, vagy egy szál cigiről.

2009. okt. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/62 A kérdező kommentje:

Már bocs, de gondolom nagyon csórók lehettek, ha telik mindenféle ruhára, láncokra, spéci hajra, zselére, egy tonna pircingre, hajfestékre, stb.

Egy normális ember tanul-dolgozik.


Mellesleg gondolom, hogy nagyon éhezik szegény punk aki úgy lejmol, hogy "Bocsi nincs apród? Boros kólára kellene.."

Meg ugyanez a punk folyamatosan ugyanott ül egész délután meg este, vagy ott fekszik a földön seggrészegen. Már miért támogassam? Miért adjak neki egy rohadt fillért is, ha egyszer baromira nem szolgált rá? Nehogymár még én legyek a szemét, mert nem fogok egy ilyen semmirekellő embert támogatni!

2009. okt. 26. 13:08
 19/62 anonim ***** válasza:
45%

Fúú b+, ezt add össze: a város legjobb sulijába járok, és rohadt jó tanuló vagyok. Egyébként miért, attól, hogy valakinek van ruhája, akkor nem lehet csóró? Ha meztelenül rohangálnék, akkor elhiszed, hogy csóró vagyok baszod? Spéci haj... jah... koncerteken max, amikre szökőévbe ha eljutok, amúgy sima fekete... 5 házilag készült piercingem van...

De tanulok. Akkor most hogy is van ez? Punk csak idióta lehet? Lám, én vagyok az ellenpélda.

Tehetek én róla, hogy a szüleim nem gazdagok (viszont nem is olyan nagyképű, egocentrikus kispolgárok, mint te)? Ők is dolgoznak, rendesen emberek, 3 gyereket nevelnek.

De te biztos nagyon vágod... Mert te aztán krvára értesz ehhez... Annyit látsz, hogy lészegek vagyunk, és lejmolunk. Elmondom, ezt nem csak mi csináljuk, hanem szinte az összes elb@szott életű sz@rházi meg kevésbé sz@rházi tizenéves.

Tudod a világon nem csak az egyén létezik...

De ezt te úgysem fogod felfogni...

2009. okt. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/62 anonim ***** válasza:
85%

Punk válaszadó: sejtettem. Na nem mintha azt mondanám, hogy kötelező adni a punkoknak, és rossz ember, aki nem ad - igazságos lenne persze, ha a gazdag megosztaná a szegénnyel, amije van, de ha a maga erejéből lett gazdag, akkor neki is joga van nem adni. ...Talán mintha a punkok készpénznek vennék, hogy minden gazdag lopta a pénzét a szegényektől. Meg hogy mindenki gazdag, aki nem másoktól kéreget. Emlékszem, egyszer a barátnőmmel (goth-ok vagyunk) mentünk éjjel az utcán, jött szembe 2 punk, és mondták, hogy előttünk 50 méterrel ott megy 2 ember, sok a pénzük és adnak. Megköszöntük az infót, de nem éltünk vele, és még majdnem szégyenkeznünk kellett, amiért a bankautomatához igyekeztünk, ahonnan felvettünk vagy 1000-2000 ft-os kemény összeget.

Visszatélrve arra, hogy az embereknek joguk van nem adni - miért, nekem ki ad csak úgy? Azért írtam egy korábbi válaszomban, hogy akkor adok, ha jókedvemben vagyok. Érted én is világ életemben csóró voltam, Anyukám nevelt közalkalmazotti minimálbérből egyedül, nekem pl. igenis probléma volt még az alternatív külsőhöz szükséges dolgok megvásárlása is, (és emiatt voltak, akik kinéztek az állítólagos elfogadó alternatív körökből) középiskolás koromban is dolgoztam nyaranta, és úgy vagyok vele, nem kötelességem abból adni, amit én se úgy kaptam, hanem megdolgoztam érte – és ezt más is ugyanúgy megteheti, a punkok is. Attól még punkok maradhatnak. (Ennek ellenére szoktam adni, főleg cigit, mert ilyen vagyok.) Mozogtam punkok közt, azért nagyjából tudom, miről szól a dolog, átérzem a kispolgár-pukkasztás örömeit, amiről írsz – csak rájöttem, hogy ez nem az én szubkultúrám, én szeretek igényesen kinézni (bár a punkok közt is vannak ilyenek, de ők nem is kéregetnek), megalázó számomra az utcán pancsot vedelés, hogy úgy néznek rám az emberek, mint valami undorító féregre, és nem szeretek padon aludni :P Ráadásul egyes punkok azok közül, akiket én ismertem, baromira lenézték a nem punk nőket. (A fiatalok nem, inkább az idősebbek.) Goth lettem és vagyok 10 éve – máshonnan közelítem a mainstream társadalom elutasítását. De tudom, miről beszélsz, én is a középiskolában jó tanuló voltam és azért, mert nem néztem ki úgy, mint a többi 500 gyerek, úgy bántak velem a tanárok, mint valami szakadt drogossal. Az egyetemen viszont nagymértékben elfogadó közeget találtam. 1-2 punk itt is van egyébként, persze nem a szakadt-tarajos fajtából, de vannak, és szerintem tök jó!

Teljesen igazad van abban, hogy a beb.szást és a másokon élősködést a divatos tizenévesek is csinálják, csak ők kevésbé látványosan. A punkok görbe tükröt tartanak a társadalom elé, csak az a gáz, hogy ez nem jön át azok számára, akiknek leginkább kéne.

2009. okt. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!