Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Másokat is irritálnak az Örs...

Másokat is irritálnak az Örs Vezér terén lejmoló részeg idióta punkok?

Figyelt kérdés
Szánalmas, suliba gondolom nem járnak, max aludni, dolgozni meg nem dolgoznak. Vagy anyuci-apuci eltartja őket? Röhelyesek.
2009. okt. 25. 15:45
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 A kérdező kommentje:

a szinted és IQ-d nagyon eget rengető természetesen:)


amúgy én és még nagyon sokan mások sem kaptak tökéletes nevelést, nagyon sokan nőttünk fel csonka családban, ahol folyamatos szarban ülhettünk a gyerekkorunkban, de tudod van aki akar és tesz ellene.


és tipikus, hogy a szülő a hibás ugye?

Ha majd egy ember meggyilkolja valamelyik családtagodat, akkor ugyan állj már ki mellette és védd meg, hogy nem tehet róla, nem haragszol rá, nem kell börtönbe mennie, hisz nem tehet róla, hogy ilyen, csak a szülő.


Ha pedig egy ember berohan a szobádba és odaszarik a szoba közepére, akkor őt is nyugodtan simogassad meg, hisz számodra nem létezik egyéni felelősség, más tehet róla.


a szülő a hibás, noh de a szülő sem hibás, mert annak a szülője a hibás, sőt a szülő szülője sem hibás mert... jaaah, akkor mi is van?


ennyit rólad.


mellesleg szintén a szintedet mutatja, hogy nem tudsz reagálni, csak leugatni, hogy nem érdekel a véleményem, tipikus:)

2010. aug. 4. 12:10
 52/62 A kérdező kommentje:
kedves "londoni punk", majd ha nem netről linkelgetsz, hanem magadtól tudod milyen punknak lenni, akkor majd nem fognak kiröhögni az emberek és ledivatmajmozni.
2010. aug. 4. 12:10
 53/62 anonim válasza:

Persze, hogy a szülő a hibás amíg a gyermek az gyermek, és az Örsön lebzselő fiatalok még azok.


Egy szóval sem mondtam, hogyha felnő akkor nem lehet felelősségre vonni, mert a szülei a hibásak, ez már a te kis agyad szüleménye.


Persze hogyha 20 éves korában is ott csövezik az már a saját problémája, mert akkorra azért már kialakul az ember felelősségtudata, ha már a szülei nem segítettek ebben és akkor már persze, hogy lehet változtatni.


Azt mond meg nekem hogy hány felnőttet látsz ott?


És azt sem mondtam, hogy nem érdekel a véleményed, hisz akkor nem írtam volna ide, hogy reagálhass rá..

2010. aug. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/62 A kérdező kommentje:

való igaz, azt mondtad, hogy az őket nem érdekel a véleményem, félreolvastam részben.


amúgy a nagy részük nem 16 éves, hanem 18 már elmúlt. Ahogy egy korábbi hozzászóló is írta, volt akit kirúgtak a suliból. Mellesleg 18 év a tanköteles kor tudtommal. Ha ez alatt nem jársz suliba, akkor a szülőket keményen megbüntetik. Ergó ha ezek ott csöveznek kint egész nap, akkor mér elmúltak 18 évesek. ennyit a felnőttségről.

2010. aug. 4. 12:37
 55/62 anonim válasza:

De én nem a kora alapján ítélem meg valakinek a felnőttségét, és szerintem ezt te is tudod, hogy nem így van.

Főleg a problémás körülmények között nevelkedő gyerekek később érnek általában, jó erre is vannak kivételes helyzetek, akik kénytelenek átvenni a felnőtt szerepét csak azok a gyerekek nem csöveznek utcán.


És nem mindegyik 18 éves, ebben biztos vagyok, látni ott fiatalabbakat is, és nem mindegyiket rúgták ki, hanem csak suli után mennek oda.

2010. aug. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/62 anonim válasza:

Ja azt előre szögezzük le, hogy két fajta "punk" van ott, vannak ugye a problémás lázadó fiatalok, meg az eleve hajléktalan 25-35 éves "férfiak".

Ezek a csávók képtelenek tenni bármit is az életükkel, és a számukra könnyebb megoldást választva inkább csöveznek.

És ugye jobb társaságban csövezni, mint egyedül, ezért lesznek ők kamupánkok.

Sőt a fiatalok jószívűen még meg is osztják velük a kaját, piát, cigit, szóval még "el is vannak tartva", sőt a legtöbb ilyen szerencsétlen csávó még talál olyan fiatal lányt is akit kúrhat.

2010. aug. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/62 A kérdező kommentje:

az előbb még a korral érveltél, most, hogy nem jött be, már nem a kor számít, ugyebár:)


a fiatalok pedig akik kijárnak oda szabadidőben utána hazamennek a "komformista" lakásukba a szüleikhez a pihe puha ágyukba meleg vacsorájuk mellé, az még bénább mint az aki kint fekszik egész nap seggrészegen.


a 18on fölüli "hajléktalanokat" ne vegyük egy kalap alá azokkal akik egésznap fetrengenek a padon. mivel ezek a punkok ha 18on fölüliek is, életerős emberek ,tudnának dolgozni. egy 30-40éves hajléktalannak már az se menne, ereje sincs hozzá. viszont ezek a kiszőkített meg zöld hajú punkok szinte izomból pattannak ha koldulni kell.

2010. aug. 6. 15:46
 58/62 anonim válasza:

Semmiben nem változtattam a véleményem, nem értem mit nem lehet érteni azon amit írtam.


Pont, hogy nem a korukkal, mint évszámmal érveltem, hanem a gyerekségükkel, fiatalságukkal, nem az 18-as életkor betöltése határozza meg, hogy valaki felelősségteljes felnőtté válik.


Értelmezd alaposabban amit írok, és utána reagálj rá, mert így megint hülyeségekre célzol.


De látom már, hogy mindegy mit írok neked, akkor is szidod a fiatalt, holott épp ezt írtam, hogy ebben a korban ez alap, hogy ilyen körülmények között problémásak.


Te írod nekem hogy ne vegyük egy kalap alá??? Idézem az előző válaszom:

"Ja azt előre szögezzük le, hogy két fajta "punk" van ott, vannak ugye a problémás lázadó fiatalok, meg az eleve hajléktalan 25-35 éves "férfiak". "


Ez neked egy kalap alá vétel?

2010. aug. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/62 anonim válasza:
ha valaki hajléktalan és nincs taraja nincs bakancsa csak sima csöves ruha . arol ti hogyan álípítanátok meg hogy punk-e ? megkérdezitk tőle ?
2010. aug. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/62 A kérdező kommentje:
én nem tartom punknak a "klasszikus hajléktalanokat". semmi punkos nincs bennük szerintem. a punk témához társul egy külső is, de amiről beszélek oldalak óta, hogy a CSAK külsőben punk csak divathóbort, semmi köze az igazi punkokhoz. bár sztem ma már nincsenek igazi punkok.
2010. aug. 8. 11:51
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!