Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Igaz, hogy az oroszok bunkók?

Igaz, hogy az oroszok bunkók?

Figyelt kérdés
Sokan mondják, hogy azok. Vagy ez csak Oroszo. egyes részein élőkre igaz? Mert rengeteg népcsoport él ott.

2013. szept. 30. 15:40
1 2
 1/17 anonim válasza:
88%
это не правда :)
2013. szept. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%
Mindenhol vannak bunkók, én ilyen speciel nem hallottam. Én kedvelem őket, minden témát szívesen elolvasok, megnézek, ami velük kapcsolatos. Szerintem becsületre méltók.
2013. szept. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
95%
Ott is vannak akik felteszik a kérdést: Igaz, hogy a magyarok bunkók? Hát ezek az oroszok bunkók!
2013. szept. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
hát szórakoztatni azt tudnak.
2013. szept. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Legalábbis érdekes közlekedési kultúrájuk van. Türelmetlenség, motorosok szándékos leszorítása, stb.
2013. szept. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Főleg olyanok válaszát várom, akik már jártak kint!
2013. szept. 30. 17:04
 7/17 anonim válasza:
100%
Ilyen kérdésre mégis hogy lehet válaszolni? :) Értsd már meg hogy mindenhol vannak kedves és bunkó emberek is, nem lehet beskatulyázni egy ország népét. Ami jellemző rájuk, hogy a nagyobb városban élő emberek kicsit feszültebbek, a mindennapos hajtás miatt míg vidéken vendégszeretőek az emberek, de ez nagyjából mindenhol így van. üdv Moszkvából, első voltam (9 éve élek itt)
2013. szept. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem meg nagyon is értelmes kérdés! Ha az angolok egoisták, a skandinávok barátságosak, a japánok karrieristák, akkor az oroszokat miért ne lehetne egy jelzővel illetni? Speciel nem tudom milyenek, de amit az autós videóikból láttam, az nem keltett túl jó benyomást. Oroszország hatalmas, rengeteg népcsoporttal. Az ország keleti részében kedvesebbek az emberek. Szerintem az átlag orosz közönyös,
2013. szept. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
68%
...szókimondó, kicsit nagyképű. Ez persze nem feltétlenül jelenti azt, hogy rossz emberek.
2013. szept. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 mustafa33 ***** válasza:
100%
Én még a szociban voltam ott, és mikor megmondtam honnan vagyok, mindjárt előkerült a vodka, rosszab esetben a szamohonka , tele a 200 gramos pohárba és "na druzsbu" fel kellet hajtani. Még a taxis is elővette az ülés alól. ☺
2013. okt. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!