Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » "Jó" étvágyat! - Minden...

"Jó" étvágyat! - Minden étkezés előtt illendő mondani? Barátom elvárja, hogy amikor asztalhoz ülünk mindig mondjam. Ez normális dolog? Én lennék a bunkó ha néha nem mondanám?

Figyelt kérdés
2009. dec. 9. 18:15
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
22%
Ha útálod a barátodat, akkor nem kell mondani. Modhatod azt is helyette, hogy "akadjon a torkodon".
2009. dec. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Sok ilyen hülyeség van a világon, amit az emberek elvárnak a másiktól. Ennek oka az, hogy az emberek átlagintelligenciája elég alacsony.
2014. jún. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:

szokás nem szokás illendő nem illendő én nem szeretem sőt …

kifejezetten irritál pláne olyan szituációkban amikor már 10 perce eszek és valaki egy ilyet mondd: úr isten nem is mondtam hogy jó étvágyat. én vígan tudok enélkül a teátrális mutatvány nélkül enni.vagy az hogy valaki 2 szobával arrébb kiabál mikor meghallja hogy eszek.nem kell

2023. okt. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!