Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szerintetek illik nyilvános...

Szerintetek illik nyilvános helyen nyalni falni egymást (csókolózni)?

Figyelt kérdés
én nem szeretem más párok nyálcseréjét nézni de én se szívesen csókolózom nyilvános helyen barátommal. azért szájra puszi belefér.
2014. ápr. 9. 11:46
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
68%
19. Azért lett lepontozva a 14-es, mert teéjesen rosszul közelítette meg a dolgot. Attól, hogy egy csomó minden undorító, meg nem illik, attól még a fröcsögő csókolózás sem illik. Kb. mintha azt mondta volna, hogy utcán szarni, fosni illik? Nem, na nehogy már akkor az utcán hugyozás zavarjon!
2014. ápr. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
17%

14 vagyok.

En voltam az 5-ös is. Mindegy mit irsz,akkor is kit erdekel mit illik,mindenki azt csinal amit akar,vegül is ezt akartam kihozni az egeszbol,az hogy teged meg mi zavar,a löteri kutyat sem erdekli. Mert ha teged zavar,en akkor is csinalni fogom,nem erdekel. Erted mar?

2014. ápr. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
75%
22. Remélem a szomszédodba költözik egy roma family és egész nap gumit füstölnek maj meg bömböltetik teljese hangerőn a Horváth Pistát. Őket nem zavarja, az meg hogy Téged zavarni fog, a lőtéri kutyát nem érdekli majd! Istenem, milyen emberek vannak...
2014. ápr. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
29%

gumi egetes,cigo family,gondolom tapasztalatbol beszelsz,netan te is ezt csinalod,sok eszed nincs.

De Mindegy mit irsz, te is olyan gyöpös vagy,hogy meg akarsz felelni a tarsadalmnak.Sok sikert!

2014. ápr. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
67%

Nem, csak ki nem állhatom az ilyen "én vagyok a világ császára" típusú faxjancsikat, akik azt hiszik nekik mindent lehet, és nem érdekli őket, hogy ezzel másokat sokszor zavarnak. Jó ha tudod, a saját szabadságod csak addig terjed, amíg azzal más szabadságát nem korlátozod.

de én csak azt kívánom, kapd vissza mindazt a zavarást és bosszúságot, amit Te okozol másoknak.

2014. ápr. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
Az meg nem társadalmi elvárás, hogy figyelünk másokra is, hogy ne zavarjuk őket szándékosan. Ahhoz csak egy kis intelligencia kell(ene), hogy felfogd.
2014. ápr. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
Ok, mindent visszavontam, amit a #14-es védelmében írtam :)
2014. ápr. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
46%
Kedves 14-es. Csatlakozom. Ha a párom az utcán akarná velem ezeket csinálni, ott hagynám. Nem a társadalom miatt, hanem a MI kettőnk, INTIM kapcsolata miatt, ami NEM tartozik MÁSRA. Hidd el, ha pizsamába akarnék lemenni a boltba, abszolút nem érdekelne mit gondolnak mások. Az csak egy ruha. A csók, a simogatás, szeretgetés több ennél, sajnálom, ha olyan környezetben szocializálódtál, ahol nem érzed a különbséget.
2014. ápr. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
15%

14 ismet.

Miert zavarlak azzal,ha csokolozok az utcan,vagy barhol! Miert zavar barkit is,te attol nem leszel szegenyebb,gazdagabb stb.. Nem kell odanezni,ki tudsz kerulni,nem lesz belole bajod,nem okozok neked kart. Nem kell irigykedni. Ez a baj a tarsadalommal,nehogy mar o csinalja,meg o miert csinalhatja,ezt nem illik,komolyan mint az ovodaban!

Ha en ilyet latok engem nem zavar,sot orulok neki,hogy boldogok!

2014. ápr. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy azzal lenne a problémája másoknak, ha Te a nyílt utcán csókolózol, és a közelben nincs senki. Hanem ahogy írták is, zsúfolt helyen, villamoson, moziban előtted/melletted, vagy ahol a közvetlen közeledben vannak emberek. Mert az kit érdekel ha tőlem 10 méterre csókolózol az utcán, senkit. De nehogy már nekem pl. a moziban azt kelljen hallgatnom fél méterre hogy szürcsögnek mellettem, és fröcsög a nyál a szájuk szélén. Ennyi erővel, akkor már ménem dugnak? Akit nem érdekel, majd nem néz oda.
2014. ápr. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!