Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szerintetek illik nyilvános...

Szerintetek illik nyilvános helyen nyalni falni egymást (csókolózni)?

Figyelt kérdés
én nem szeretem más párok nyálcseréjét nézni de én se szívesen csókolózom nyilvános helyen barátommal. azért szájra puszi belefér.
2014. ápr. 9. 11:46
1 2 3 4 5
 11/41 A kérdező kommentje:
igazad van 7es. nem azt mondom h "nyílt terepen" nem is lehet egymáshoz nyúlnunk. csak tényleg olyan helyen ami tömve van emberekkel nem kéne egymásnak esni
2014. ápr. 9. 12:21
 12/41 anonim válasza:
Hányingert kapok, ha meghallom, hogy a közelben valakik egyfolytában csámcsogják egymást mint ló a tököt. Szerintem ez az egyik legintimebb tevékenység - nem tartozik senkire. Valahol hivalkodásnak is tűnik, főleg amikor a csávó markolássza a nőszemély képes felét, baromira visszataszító. Van barátom jó régóta, imádjuk is egymást, de nem tartom szükségesnek, hogy ezzel még megpróbáljak felvágni. A sok pitiáner előember meg azt hiszi, csak neki adatott meg a párkapcsolat (megsúgom nekik: abban az esetben nem lennénk így túlnépesedve).
2014. ápr. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
Attól függ, hol. Buszon pl. nem feltétlenül akarok egy orgia részese lenni, márpedig ez többnyire elkerülhetetlen a forgalmasabb időszakokban, ha heringként hozzám simul egy fiatal pár... Parkokban viszont egyáltalán nem zavar, oda azért járnak a szerelmesek, hogy jól érezzék magukat - és egymást :)
2014. ápr. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
18%
Budosen buszra szallni illik? Penzt keregetni illik? Igenytelennek,bunkonak lenni illik? zsufolt helyen ordibalva telefonalni illik? Felszivni es kikopni a turhat utcan illik? Soroljam meg? Na ezen gondolkozzatok,nehogy mar a csokolozas zavarjon! Irigyek vagytok,es Gyöpösek,ez a problema!
2014. ápr. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha csak egy kis ölelés, puszi, vagy egy apró csók csattan csak el, akkor az nem zavar, főleg ha egy normális párt látok és nem egy cigót pl egy plázacicával. De amikor órákig felfalják már szinte egymást az undorító és baromira idegesítő, meg nem is illik.
2014. ápr. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim válasza:
75%
Ne is mondd, a legrosszabb az, mikor állok a villamoson, vagy a buszon, tök lassan halad, meleg van, mindenki büdös, izzadt, egymás testszagát és egyben szájszagát is lehet érezni, közvetlen mellettem 3 centire meg lassan már dugnak, annyira egymásra másznak, engem meg lelöknek a villamosról ha kinyílik az ajtó. Fúúúúúúú te... tegnap ez volt velem, olyat visszaszóltam annak a két szerelmes kis takonynak.
2014. ápr. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
A felsoroltaktól én is kivagyok. Egy-egy puszi, vagy apró csók nem zavar, de mikor órákig nyalják egymást zavartalanul, meg lelátok a nő gyomrába az zavar. Én még 16 évesen csináltam egyszer ilyet, villamoson, azóta is szégyellem magam. Nem tudom hova tettem a fejem, ez egy intim dolog, 2 emberre tartozik, nem 102-re.
2014. ápr. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
30%
Nem illik, de kit érdekel.
2014. ápr. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
47%

Nem teljesen értem, miért pontoztátok le a #14-est, szerintem teljesen igaza van, még ha a stílusa nem is volt a legbarátságosabb. Én is le akartam írni, hogy az átlagember mindennapos tahóságához képest szerintem is smafu utcán smárolni.


Azért nem írtam ezt, mert voltaképp nem ez volt a kérdés, de a mindennapokat tekintve akkor is érdemes abba belegondolni, hogy a nyilvános smaci mennyire sértő ahhoz képest, amit bárhol és bármikor elkövetnek az emberek minden nap.

2014. ápr. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
Engem is zavar de már nem hangoztatom, mert minden srác azt hiszi, hogy szégyellem és biztos ezért van, szóval inkább próbálom túltenni magam a komplexusomon :D
2014. ápr. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!