Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szerintetek illik nyilvános...

Szerintetek illik nyilvános helyen nyalni falni egymást (csókolózni)?

Figyelt kérdés
én nem szeretem más párok nyálcseréjét nézni de én se szívesen csókolózom nyilvános helyen barátommal. azért szájra puszi belefér.
2014. ápr. 9. 11:46
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
100%
Ebben egyetertek! Utolso igazad van!
2014. ápr. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
100%
Akik ezeket a túlságosan hosszúra nyúlt nyálcseréket bonyolítják az utcán,többnyire tizenévesek. És ugyebár náluk még tombolnak a hormonok.Meg tombol a "lesz@rom, ki mit gondol!"-életérzés. Pár év,és rájönnek,hogy ez bizony gáz. Na meg megtanulják kezelni a vágyaikat.... Addigra pedig jön az újabb utcánsmároló nemzedék. És ez így lesz,míg világ a világ. Sajnos.
2014. ápr. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
68%

És már százszor leírták, hogy ez nem irigység. Aki ezzel jön, nagyon buta. Sok embernek van párja, milyen meglepő! Ennyi erővel én meg mondhatnám, hogy a részetekről meg nagyzolás, felvágás meg magamutogatás mások felé, hogy "na, van valakim".

Kb. mint mikor a faxbúkon írogatják egymás üzenőfalára, hogy "Szeretlek!" "Én is nagyon!" stb! Úgy, hogy mindenki lássa. De kb. semmivel nem tartana tovább elküldeni privát üzenetben is.

2014. ápr. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem illik.

2. Engem nem zavar.

3. Én sem csinálnám.


Érdekes trió hozzáállásom van, mert az első és az utolsó megegyezik, de a második kilóg a sorból, viszont engem tényleg nem érdekel, hogy ki mit csinál az utcán és ezért is nem zavar , ha valaki éppen smárol, mert alapból nem bámulok senkit olyan hosszasan, hogy idő legyen ahhoz , hogy engem az zavarjon. Viszont azt senki sem tudhatja, hogy ha egy pár éppen csókolózik, akkor az miért van, ugyanis nem mindig arról van szó, hogy két illemtudást hiányoló egyén falja egymást ok nélkül, hanem lehetséges az is, hogy valamilyen hírt tudtak meg épp abban a pillanatban vagy épp akkor békültek ki egy hosszasabb vita után, stb. Ergo sose lehet tudni, hogy adott megnyilvánulás hátterében mi van, ezért is nem kell egyből véleményt formálni.

2014. ápr. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim válasza:
Én valahogy nem azért csókolom meg a párom, hogy hivalkodjak azzal, hogy van valakim.
2014. ápr. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
26%
Na, akit meg zavar, azt se azért zavarja, mert irigy lenne rájuk.
2014. ápr. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 freestyleman válasza:
46%
Engem kifejezetten irritál, nem csípem nagyon. Olyannal is találkoztam hogy szinte elöttem basztak, semmi szégyenük nem volt!
2014. ápr. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
46%
Egyértelműen nem illik. Jól nevelt ember nem is csinálja, csak az ilyen lakótelepi r!bancokat fogdossa és nyalogatja nyilvánosan az aktuális partnerük. Őket ennyire tartják, minél többször beleüríteni a tárat, ezért a fiújuk már az utcán elkezdi.
2014. ápr. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim válasza:

Én azért néha irigy vagyok :/

Amúgy ha csak azért nyelveznek, mert nem bírnak magukkal, az egy dolog, igazán kibírhatnák hazáig, vagy csinálhatnák egy félreeső helyen. Ha nap mint nap taliznak, pláne.

DE! Akármilyen illetlen, nem tudhatjuk mi az oka, mert nem biztos, hogy felvágás, hogy "Figyeljetek, van valakim!".

Én pl. heti egyszer látom a párom, és akkor is sokszor elmegyünk valahova, (mert otthon anyámmal egy szobában lakunk) és így adja magát, hogy az utcán csókoljam meg, de pl. azért nem egy zsúfolt buszon, vagy a főutcán, főleg ha hering party van. És van, hogy összeveszünk, ő elmegy, én meg utána, és jön a békülős csók. Nem órákig faljuk egymást, max. fél percig (se..). Olykor van egy kis tapi, akkor azért ha valaki néz, érzem, hogy ez túlzás.. Meg hát nem csak egymás kezét, hanem van, hogy a másik fenekét, és csípőjét fogjuk, de valahogy így szoktuk meg.

Bevallom, ez elég illetlenül hangzik. Néha pedig van, hogy valóban tudatában vagyok az illetlenségemnek, és direkt, polgárpukkasztásból csinálom, de ez elég ritka.

2014. ápr. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim válasza:
#39 vagyok, és ez kb. 7év alatt volt 5-6 alkalom, szóval ne kövezzetek meg légyszi.
2014. ápr. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!