Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Illetlenség meztelenül aludni,...

Illetlenség meztelenül aludni, ha másokkal alszol egy szobában?

Figyelt kérdés

Pl. utazás, kirándulás, ahol többen vagytok egy szobában elszállásolva, kollégium, vendégség, most ilyesmikre gondolok.


Aki amúgy meztelenül szokott aludni, ilyenkor is alhat meztelenül? Vagy ez zavarja a többieket?



2017. márc. 19. 09:31
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Most épp egy ilyen helyzet adódott, ezért is tettem fel a kérdést. Otthon mindig meztelenül alszom már évek óta, most utazni mentem pár haverral, eszembe sem jutott hálócuccot betenni (nincs is mondjuk). Igazából senkit nem zavart, hogy én meztelenül aludtam és az sem, hogy óhatatlanul láttak rövid ideig ruha nélkül esténként meg reggel. Csak utólag ütött be az agyamba, hogy lehet, hogy ez másnak gáz. Ezért is kérdeztem meg itt. Mindenesetre köszönöm szépen a válaszokat mindenkinek!
2017. márc. 20. 20:19
 12/22 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem, a haverokkal való együtt lét, éjszakázás alatt ez megengedett! Nem hiszem, hogy zavarta volna Őket, hogy Te meztelenül voltál addig a pár pillanatig!

Gondolj bele, hogy, ha strandra mentek, és közös öltöző van, akkor se dugdosod magad, ha át kell öltözni, vagy a zuhanyozóban se "gatyába" mosod le magad!

2017. márc. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
38%

>> Nem hiszem, hogy zavarta volna Őket...


Lehet. De az is lehet, hogy gondolkodóba estek, esetleg megkérdezték az édesapjukat. Az is lehet, hogy ezt a válasz kapták: fiam, én már sok mindent megéltem az életben - azt tanácsolom, hogy ne barátkozz az ilyennel, ez nem normális dolog...

2017. márc. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:
55%
Nyilvánvalóan illetlenség de aki ezt teszi arról azt gondolják nem normális.
2017. márc. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha haverokkal, főleg azonos neműekkel, akkor simán. Koleszban is bele kell hogy férjen. Amúgy meg attól függ, kikkel vagy egy szobában és milyen a viszony köztetek..
2017. márc. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Érdekes, hogy mennyire megoszlanak a vélemények ebben a kérdésben.
2017. márc. 25. 12:54
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig meztelenül alszom, komolyan, tényleg zavar valakit.



g zaberna valakit?

2017. márc. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
0%
Ha erre nem jössz rá magadtól, akkor bizony orvosra van szükséged...
2017. máj. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
83%
koleszba mindig meztelenül aludtunk
2017. máj. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
22%
És ez azt jelenti, hogy illő ?
2017. máj. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!