Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit gondoltok arról akik egy...

Mit gondoltok arról akik egy társaságban odapukizik hangosat és röhög rajta. Csak szerintem gáz? Társaság többi tagja is röhög, de azok nem csinálnak ilyet.

Figyelt kérdés
2018. máj. 26. 21:01
 1/3 anonim ***** válasza:
72%
Azt hogy az ősi gének néha kifejeződésre kerülnek a születéskor. Például van olyan eset hogy valaki szőrösen születik mint egy kutya. Van aki meg szellemileg lesz az állatok szintjén. Az utóbbi esetről lehet szó, bár lehet hogy az illető még szőrös is mint egy majom.
2018. máj. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
67%

Társaság- és helyzetfüggő. Gondolom fiatalabb fiúk/férfiak, egy részeges estén ökörködés közben simán belefér szerintem.


Temetésen, családi körben nyilván nem csinálja.

2018. máj. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szellemileg visszamaradott az, aki a súrmóságot etalonnak tekinti és közlésre érdemesnek tartja.
2018. máj. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!