Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Összevesztem a legjobb barátom...

Összevesztem a legjobb barátommal, mit csináljak?

Figyelt kérdés
8 éve a legjobb barátom :) Tetszett neki egy csaj, és nem mert neki (myvipen) levelet írni, ő meg ott panaszkodott nekem, hogy mit csináljon. Aztán én meg az ő belegyezése nélkül írtam a lánynak egy levelet, és elkezdtünk dumálgatni, de tényleg csak a haveromért csináltam... Kábé annyi volt, hogy megkérdeztem, h van e barátja. A haverom meg azt hiszi, hogy én nyomulni akartam arra a csajra. Még smsben is bocsánatot kértem, de azóta semmi reakció, most mit csináljak? Azééért nem szeretnék térdre állni előtte...:D
2010. jún. 20. 19:03
 1/4 A kérdező kommentje:
Meg még ma is ezen agyaltam egész nap, már én sem tudom h minek....
2010. jún. 20. 19:05
 2/4 anonim ***** válasza:

Azt hiszem, elég kényes területre tévedtél ezzel a cselekedeteddel, a barátod első felháborodása teljesen természetes reakció, még abban az esetben is, ha belátható, hogy nem különösebben ártottál neki (remélhetőleg a lánynak nem említetted a barátod érzéseit, vagy a személyét, egyáltalán semmit).


Ami a békülés lehetőségét illeti, szerintem próbálj türelemmel lenni (persze tudom, hogy nehéz ez olyankor, ha valaki haragszik ránk). Ha van valamilyen természetes alkalom, amikor újra személyesen találkoztok, hamar ki fog derülni, hogy haragszik-e rád tartósan a barátod. Ha "magától" nem jön létre ilyen találkozás, akkor kérd meg rá, hogy beszéljetek élőben. Tisztázzátok, hogy nem akartad lenyúlni tőle a lányt. Egy hetet adhatsz neki, hogy megnyugodjon. A lánnyal való kapcsolatába pedig egyáltalán ne folyj bele ezután.

2010. jún. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, nem tudom h még érdekel e de csak mostanra sikerült vele tisztáznom a dolgokat, egész nyáron nem :S Aztán most úgy néz ki h megint a haverom :):) szal köszii

16F

2010. szept. 14. 21:35
 4/4 anonim ***** válasza:
Hello, a válaszoló vagyok, örülök :)
2010. dec. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!