Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Nagyon boldogtalan vagyok,...

Nagyon boldogtalan vagyok, sajnos az életem minden területén nagy gondokkal kell szembenéznem. Ezt Isten akarta így?

Figyelt kérdés
Imádkozzak hozzá? De ha neki pont ez volt az akarata? Néha úgy érzem, hogy megbántom, mert nem tudok örülni az életnek. Mondhatom, hogy jól vagyok, de nem ezt érzem. A családi kapcsolatok hiányától kezdve, a munkahelyem elvesztesen át a betegségig minden összejött. Csak átlagos életet szeretnék, semmi extrát.
2019. aug. 30. 21:28
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
65%

Kit érdekel, ha megbántod, ha ő nem foglalkozik veled?

Inkább azzal foglalkozz, hogy kitörj abból a helyzetből, amiben nem szeretnél maradni. Akkor van esélyed más életre.

2019. aug. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

Szia,

Itt egy igen hasonló ilyen kérdés remélem segít:

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok..

Üdv, szép napot.

2019. aug. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
10%
Nincs Isten. Ez csak egy mese.
2019. aug. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
41%

Az ilyenekből lesznek később az öngyilkos alkoholisták, drogosok.

Szedjed magad és kezdj új életet. Ne engedd hogy dróton rángassanak hiszen a te életed nem másé és nem is egy közösségé.

Én ilyenkor azt szoktam mondani hogy minden embert egy gyöngyhalász és csupán csak keresnie kell mert minden ott van az orra előtt.

2019. aug. 31. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
52%

Nem. Azért iratta le az élethez tartozó használati utasitást, hogy az legyen az irány mutató. Isten senkinek az életébe nem határoz előre, mindenki a saját életének a kovácsa. Abból kell kihoznia a legtöbbet amiben van, illetve amennyire tudja, rendezni tudja azt. Arról is tájékoztat, hogy olyan dolgok történnek, amik másokkal is ebben a világban

(1Korintusz 10:12, 13) . . .. 13 Csak olyan kísértés ér benneteket, ami másokat is. De Isten hűséges, és nem fogja engedni, hogy olyan kísértés érjen titeket, amit már nem tudtok elviselni, hanem amikor kísértés ér titeket, a kivezető utat is elkészíti, hogy ki tudjatok tartani.

(1Péter 5:7–9) . . .. 8 Maradjatok meggondoltak, legyetek éberek. Ellenségetek, az Ördög, fel-alá jár, mint egy ordító oroszlán, és azon van, hogy felfaljon valakit. 9 De ti szálljatok szembe vele szilárd hittel, tudva, hogy testvéreitek egész közössége hasonló szenvedésekkel néz szembe szerte a világon.


Az ima ajándéka nagy kiváltság, és igen kérheted a segitségét. Azonban, ehhez neked is tenned kell. Isten senkinek sem a pincére, azoknak nyújt elsősorban gyakorlati segitséget, akik összhangban élnek a szándékával, és támogatják az uralmát.

2019. aug. 31. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

[link]


Olvasd végig.

2019. aug. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Nem vagyok biztos abban, hogy ugyanolyan kísértés ér mindenkit...mondjuk egy beteg gyermek. Azt hiszem ettől nagyobb fájdalom nincs a földön. És azért nem ér mindenkit ilyen fájdalom. Oké, ér más. De engem ez mellett ért az, hogy elvesztettem a családtagjaimat, elhagyott a társam és elvesztettem a munkám. A gyermekem betegsége miatt, ahogy mások fogalmaztak, ne is álmodozz arról, hogy külföldre mész...pedig lehet, hogy ott könnyebben boldogulhatnék. Legalább nem lenne ez a csőcselék ott, aki kibeszél vagy lesajnált, de segíteni esze ágában sincs...
2019. aug. 31. 12:35
 8/26 A kérdező kommentje:
Csak az jár folyton a fejemben, hogy mit ártottak én ekkorát az emberiségnek, hogy így bűnhődnöm. Mert én ezt büntetésnek érzem. Ahogy mondják, Isten nem bottal ver. Legalább egy álomban vagy bármiben megmutatná, hogy ember, ezek miatt kaptad ezt a sok "áldást"!
2019. aug. 31. 12:39
 9/26 anonim ***** válasza:

Isten nem egy hisztis 5 éves. Egy tökéletes létezőt nem tudsz megbántani. Istenben létezel. Téged az egyik atom a testedben meg tudna bántani?


Te akartad így. Te miattad lett ilyen, születésed előtt óta. Ilyen élet kellett, hogy fejlődhess. Jelenleg még előfejlődés szakaszában vagy, ahol semmit sem teszel a negatívjaid megértéséért.

2019. aug. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
És mégis mit tegyek?
2019. aug. 31. 22:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!