Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A Jehova tanúi szerint Jézus...

A Jehova tanúi szerint Jézus ember volt, vagy mi?

Figyelt kérdés

2019. nov. 6. 20:46
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
32%

kedves 32% os .


"Felesleges ócsárolnod a Bibliát. "


szerintem nagyon buta vagy.


én egy szavammal sem ócsároltam a bibliát!

csak azt írtam hogy az idő viszonylatában már sajnos nem állja meg a helyét. ez nem ócsárlás ha enm vélemény és alá is támasztottam hogy miért.

a kreácionizmus meg egy tudománytalan butaság!!!


én FEHÉREN FEKETÉN LERAKOM AZ ASZTALRA A TÉNYEKET AZ ÉVMILLIÓKRA !


ezek már ELEVE ELLENT MONDANAK 100000% KÉNT

AMIT LÁTSZ A FÉNYKÉPEKEN A SAJÁT SZEMEDDEL A BIBLIAI TEREMTÉS TÖRTÉNETNEK !!!


nincs egyszerűen miről beszélni ezek látása után !!!


másold be a google -ba :



costadelsolmagazin.com/content/millio-eves-emberi-civilizacio-nyomait-talaltak-foldkozi-tenger-korzeteben



a google keresőben kattints az összes helyett a KÉPEK megjelítésre. baalbek megalitok



google.com/search?biw=1280&bih=892&tbm=isch&sa=1&ei=DI2HXdTWKIfewAKww6-oCg&q=baalbek+megalitok&oq=baalbek+megalitok&gs_l=img.3...60759.63065..64247...0.0..0.76.568.8......0....1..gws-wiz-img.TECe5o77uA8&ved=0ahUKEwjUjPq_2eTkAhUHL1AKHbDhC6UQ4dUDCAc&uact=5



ezt senki és semmi biblia nem tudja megmagyarázni !

ezek a tények hogy nem úgy volt sem az ember sem a föld megteremtése sem a világ ahogy dumának róla össze vissza !

2019. nov. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
12%

!20!

"Amit a Jehova tanúi gondolnak Jézusról (vagy úgy általában bármiről a Bibliával kapcsolatban) az nem mérvadó."


Nem?

Vagy is az, hogy Jézus nem Decemberben született, nem számit. Egyházon belül vagyunk lehet hamisitani...ezt kell elfogadni, aki mást mond, ha még igaz is, elvetendő.

S ez minden ilyesmivel kapcsolatban igy van némelyeknél.


Magyarul, ami nem évezredes hamisitásokon alapszik, és "nem rég óta van" az akár igaz akár nem, hazugság, és elvetendő.

Értem Én kedves válaszoló, a mérvadó, a tömeges népszerűség, ha kicsit-nagyon sántit is.

Gratulálok.

2019. nov. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 KZitus ***** válasza:
0%

Szia

János apostol írt erről, és mi ezt fogadjuk el:

1János 2:22_24

"Ki a hazug, ha nem az, aki tagadja, hogy Jézus a Krisztus? Ez az antikrisztus, igen, az, aki tagadja az Atyát és a Fiút. Aki tagadja a Fiút, nincs egységben az Atyával sem. Aki megvallja, hogy hisz a Fiúban, az egységben van az Atyával is. Ti pedig tartsatok ki amellett, amit kezdettől fogva hallottatok. Ha kitartotok amellett, amit kezdettől fogva hallottatok, egységben maradtok majd a Fiúval, és egységben az Atyával."

1János 4:3

"De az az ihletett kijelentés, amely ezt nem ismeri el Jézusról, nem Istentől származik. Sőt, ez az antikrisztus ihletett kijelentése, és tudtátok, hogy ezt fogja mondani, és a kijelentés már terjed is a világban."

2János 7

"Mert sok csaló ment ki a világba, azok, akik nem ismerik el, hogy Jézus Krisztus eljött testben. Ez a csaló és az antikrisztus."

János 5:23

"hogy mindenki tisztelje a Fiút, mint ahogy az Atyát is tisztelik. Aki nem tiszteli a Fiút, nem tiszteli az Atyát sem, aki küldte őt."

2János 9

" Aki nem ragaszkodik Krisztus tanításához, és túlmegy azon, az nincs egységben Istennel. Aki viszont ragaszkodik ehhez a tanításhoz, az egységben van az Atyával is, és a Fiúval is."

Ebben hiszünk.

2019. nov. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Jóvanakkor'
2020. jan. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

"Aki megvallja, hogy hisz a Fiúban"


Szóval 2 eset lehetséges: A jt elismerik Jézus istenségét, és akkor a saját tanaikat cáfolják

vagy tagadják, és akkor a bibliai verssel mennek szembe

2020. jan. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!