Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jèzus használt füstölőt az...

Jèzus használt füstölőt az imádatban?

Figyelt kérdés

2019. nov. 15. 11:13
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/89 anonim ***** válasza:
14%

Igen a törvèny èrvènytelenè vált,de Jèzus azèrt idèzett a törvènyből.

A törvèny előkèszitette a zsidókat Jèzus fogadására,hogy fog megjelenni stb.

A törvènyben megírtak egy előkèp volt az Ujszövetsègre rèszben Krisztus ezerèves országlására.

Jèzus a hagyatèkában nem szerepelt a füstölő,így nemlátta szüksègesnek a használatát sem,mivel az engedelmessèg miatt az Oszövetsègben volt szüksèg rá.

Az,hogy a Jelenèsekben szerepel a füstölő,ez előkèpe az ószövetsègben megirtaknak a szentèlyre ès a füstölőre nèzve.

Ezèrt volt szüksèg az Oszövetsègre,hogy a Zsidók ès az emberisèg megèrtse Isten elrendezèsèt ès müködèsèt az ègben most ès a feltámadás után is,Jèzus ezerèves országlását is beleèrtve.

2019. nov. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/89 anonim ***** válasza:
16%

70."Ți akkor a törvènyalatt vagytok ès ezzel átok alatt is".

Mi nem vagyunk törvèny alatt de átok alatt vagyunk veled eggyütt az Adam büne miatt,mivel Isten átkot mondott rá ès ezt örököltük,ezèrt volt szüksèg Jèzus áldozatára ami mèg folyamatban van az emberisègen.

Vagy ugyèrzed meg vagy mentve?

A cselekedeted fogja bizonyítani!

2019. nov. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/89 anonim ***** válasza:
66%

"Mi nem vagyunk törvèny alatt de átok alatt vagyunk veled együtt"

Én például nem vagyok átok alatt, szerintem szp72 sem, szóval legfeljebb csak magad és hittársaid nevében beszélj. Minket Krisztus felszabadított.

2019. nov. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/89 anonim ***** válasza:
14%

Akkor te nem vagy átok alatt,úgyhogy tökèletes vagy.

Az Ádámi bűn ès az Isten átka nem èrint tègedet.Megmentett vagy tökèletes állapotban.

Azt nem tudom akkor mègis mièrt van Jèzus ezerèves királysága,ahol az ember tökèletessègre jut bünnèlkül.Aki nem,az elhal.Az ezer èv vègèn a Sátán sokakat mèg a tökèletesekből is fèlrevezet ès azok a második halálba mennek.

Mondhatom jó az önbizalmad,hogy nem vagy bün atka alatt ès tökèletlen lètedre bünnèlkül vagy ès megmentett.

2019. nov. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/89 anonim ***** válasza:
85%

Én se tudom milyen ezeréves királyságról hadoválsz Edgár, látszik, hogy nem érted az írásokat. Jézus nem királyságokat jön vissza alapítani, hanem mindeneket megítélni, ahogy a szent író kifejezi, a föld elemei megolvadnak.

Mi keresztények pedig nem vagyunk átok alatt, mert Krisztus életét adta értünk. Nem vehetjük semmibe áldozatát, mint ahogy teszed azt te.

Ez mondjuk nem jelenti azt, hogy ne követnénk el bűnöket, ilyen tanítás nincs a Szentírásban, amit te sugallsz. Legfeljebb az újdonsült újságodban, az őrtoronyban.

2019. nov. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/89 anonim ***** válasza:
0%

75."Èn se tudom milyen ezerèves királyságrol hadoválsz"


Szellemi èrtelemben 68% mèg tejre van szüksèged nem szilárd táplálèkra.


Mèg nem olvastad a Mátè 6 rèszèt?

Mátè 6:9,10."9.Ti tehát így imádkozzatok,

Ègi Atyánk legyen megszentelve a neved.10.Jöjjön el a királyságod.

Legyen meg a te akaratod,mint az ègben úgy a földön is"


Na erről a királyságrol írok nem arról amit te kiforgatsz,szokásod szerint.Nem lesz emberek áltál felèpitett királyságok.

2019. nov. 21. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/89 anonim ***** válasza:
0%
Jelenèsek.20:7.Amikor vèget èr az 1000 èv,elengedik Sátant a börtönèből 8.ès kimegy,hogy fèlrevezesse a főld nègy sarkán lèvő nemzeteket,Gogot ès Magogot,hogy egybegyüjtse őket a háborúra.Annyian vannak,mint a tenger homokja.
2019. nov. 21. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/89 anonim ***** válasza:
83%

Mondtam én, hogy fogalmad sincs, mit írsz, csak írod a hülyeséget, amivel megetette téged az őrtorony az utóbbi egy évben. A ti ezer éves elgondolásotok már alapjaiban sántít, mint utaltam rá. Lásd:

"Mint a tolvaj, úgy jön el az Úr napja. Ezen a napon az egek nagy robajjal elmúlnak, az elemek a tűz hevétől felbomlanak, a föld és ami rajta van, elenyészik. Mivel így minden elpusztul, minden tekintetben szentül és vallásosan kell élnetek, hiszen várjátok és siettetitek Isten napjának eljövetelét, amikor is az egek lángba borulnak és felbomlanak, az elemek a tűz hevétől megolvadnak."


Már csak azt nem értem, hogy neked még az idézeteid is hemzsegnek a helyesírási hibáktól, ami kicsit abszurd.

2019. nov. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/89 anonim ***** válasza:
0%

Olvasd ujra az utolsó bejegyzèdedet 8 hiba van.

Nem az èn hibám,ha a bibliát nemfogadod el.

2019. nov. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/89 anonim ***** válasza:
71%
Csak egy elütést találtam benne, nem tudom a 8 honnan jött. A Bibliát elfogadom, az őrtorony hülyeségeit már nem.
2019. nov. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!