Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Vallásos emberek miért nézik...

Vallásos emberek miért nézik le valaki hármasban szexszelnek?

Figyelt kérdés
2019. nov. 27. 15:39
1 2 3 4 5
 11/46 A kérdező kommentje:
meg kell hagyni szabad akaratot
2019. nov. 27. 16:30
 12/46 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
2%
irigykednek
2019. nov. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
60%

Én nem nézem le őket, mindenki tegyen saját belátása szerint. Nem ütközik törvénybe ha a felek beleegyeznek.

Isten akaratát pedig nem vagyok hivatott tolmácsolni, úgy is mindenki egyszer rájön az igazságra. Persze ez így kényelmesnek hangozhat, de mindenkinek egyéni felelőssége van.

A szavak itt már nem segítenek, azon már túl vagyunk. Meggyőzni nem tudok senkit. Ahogy engem sem hogy hagyjak fel a teózissal.

A már és még nem feszültsége van jelen. Várakozás van, amíg eljön Édesatyám az égből. Addig mindenkinek megmutatkozik a valódi arca, elég gáz a csoportszexet felmutatni neki a végén. De ki mit érez a magáénak... Ebben semmi érzelmi ráhatás nincs. Én szégyellném magam magam előtt, ha én tenném. De szó sincs megvetésről, főleg a bűn nem egyenlő magával az emberrel, ha el is követed attól még nem vagy gyűlöletes.

2019. nov. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
57%

"hiszek istenben nem gyakorlóm."

"Szexuális élet magán ügy"


Kedves Kérdező. Hogy az életed hogyan éled az valóban a Te dolgod, de a Te felelősséged is. Azonban akik szeretik az Életadójukat, azok a szeretetüket azzal bizonyitják Isten felé, hogy betartják az általa felállitott erkölcsi értékrendet.

Hinni pedig az ördög is hisz Istenben, még is halálra vam itélve, és a pusztulás várja.


A kérdésedre visszatérve, már két ember szexualitása is paráznaságnak számit Isten szemében, ha nincsenek törvényesen házasságban egymással. Az ilyen életet gyakorlókat Isten, ha nem változtatnak, sajnos megfogja büntetni. Hogy hármasban szeretnél nemi életet élni a Te dolgod, de Isten ezért halál büntetést fog adni.

Ő nem korlátozza mit tegyél, de amit teszel az meghatározza a jövődet.


Isten nem unalomból állitott fel törvényeket, elveket, hogy ne tartsák be. a Törvényeket azért hozzák, hogy az gátolja a rossz dolgok megtételét. Illetve, hogy rend és fegyelem, harmónia legyen az életben. Akik ezt megszegik, azok nem méltóak Isten királyságában való életre.

2019. nov. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
46%

"irigykednek"


Kire, és mire? Egy halálra itéltre hogy lehet irigykedni?

S számomra megfelel Isten erkölcsi rendje, nem szenvedek hiányt semmiben, még ha nem is egyszerű ebben a jelenlegi rendszerben élni. Ha szeretm az életem választottját, akkor nem vágyok más ember társaságára, semmilyen módon.

A Boldogság, nem a szexualitásban van, még ha hozzá adta Isten ajándékba, akkor sem.


Olvasd el kérlek, hogy Jézus mit mondott, Kik a Boldogok:

(Máté 5:3–12) 3 „Boldogok, akik tudják, hogy szükségük van Istenre, mivel övék az egek királysága. 4 Boldogok, akik keseregnek, mivel meg fogják vigasztalni őket. 5 Boldogok a szelídek, mivel örökölni fogják a földet. 6 Boldogok, akik éheznek és szomjaznak az igazságosságra, mivel Isten megadja ezt nekik, és elégedettek lesznek. 7 Boldogok az irgalmasok, mivel velük is irgalmasan fognak bánni. 8 Boldogok a tiszta szívűek, mivel látni fogják az Istent. 9 Boldogok, akik békére törekednek, mivel Isten fiainak fogják őket hívni. 10 Boldogok, akiket üldöznek az igazságosságért, mivel övék az egek királysága. 11 Boldogok vagytok, amikor miattam gyaláznak és üldöznek benneteket, és hazug módon mindenféle gonoszságot mondanak rólatok. 12 Örüljetek, és legyetek végtelenül boldogok, mivel nagy a ti jutalmatok az égben, hiszen így üldözték korábban a prófétákat is.


Hát itt Jézus sehol nem mondta, hogy a boldogság a szexualitástól, illetve attól függ, hogy egyszerre hánya gyakorolják egymással.

2019. nov. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
43%

Már ne haragudj, de Én nem nézlek le, inkább sajnálom, a helyzetedet. Ha Isten meghagyta a szabad akaratot, jogod van úgy élni ahogy akarsz.

Azonban ne felejtsd el:

(Galácia 6:7) 7 Ne vezessenek félre titeket: Istent nem lehet becsapni. Mert amit vet az ember, azt fogja aratni is.

Olyan pedig nincs, hogy a vetés után elmarad az aratás.

2019. nov. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
0%
Itt jönnek a biblia idéző keresztények... Amúgy ateistaként nekem oly mindegy mit csinál más, bár azért az már nem annyira etikus ha párkapcsolatban csinálja az ember.
2019. nov. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
82%
Kérdező, miért nem tudsz magyarul írni?
2019. nov. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
77%
Mert neki csak a hármas szex a fontos, az értelem nem. Mint az állatok.
2019. nov. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
5%
Nem kell foglalkozni a vallásos emberek véleményével
2019. nov. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!