Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Vallásos emberek miért nézik...

Vallásos emberek miért nézik le valaki hármasban szexszelnek?

Figyelt kérdés
2019. nov. 27. 15:39
1 2 3 4 5
 21/46 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#14-16 23%


de csak kiprobaljak milyen egy ideig, parszor, aztan ha eleg volt par ev, evtized utan megbanjak, es kegyelemert konyorognek megfogadjak hogy soha tobbet

akkor miert kapnanak halalbuntetest?

2019. nov. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
28%
Dehogy könyörgök kegyelemért. És azt se mondom hogy soha többet
2019. nov. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
55%
20# igazad van, de akkor gondolom a lopás és gyilkosság is jöhet, ugye?
2019. nov. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
0%
Ugyan meséld már el nekem hogy jön ide a lopás és a gyilkosság?
2019. nov. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
0%

megbánják, és kegyelemert konyorognek"

A szándékosságot nem lehet megbocsátani, Csak a tudatlanságot. Ha valaki nem lett felvilágositva, sé a tudomására jut, és abbahagyja, akkor az méltó a megbocsátásra. Azonban aki tudja, és ezután sem hajlandó változtatni, az készakarva nem vesz tudomást.

(Héberek 10:26, 27) 26 Mert ha készakarva követünk el bűnt újra meg újra, miután pontosan megismertük az igazságot, akkor nincs többé áldozat a bűnökért, 27 hanem csak az marad, hogy várjuk a félelmetes ítéletet . . .

(Cselekedetek 17:30) . . ., Isten szemet hunyt az ilyen tudatlanság ideje felett,. . .

2019. nov. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
A sátáni igehirdetést olvashattuk
2019. nov. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
0%

Én pont, hogy egy ilyen vallásos csajt ismertem, akit nagyon vonzott a hármas szex, ugyanakkor egy nem túl népszerű keresztény felekezethez/szektához tartozott.

Annyi torz személyiségű ember van tehát, hogy hihetetlen.

2019. nov. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
0%

Általánosítasz.

Azok néznek le másolat negatív érzettel, akik önismerethiányban szenvednek=bölcstelenek.

A következő síkon nem létezik már monoamória, és kb ugxanolyan gyakori, de kicsit gyakoribb a többes 'szex', mint az 1-1. Még egy síkkal feljebb már tényleg nem nevezhető egyáltalán szexnek, de ha nevezhető lenne az a mennyei, tiszta öngyakorlati forma szexnek, akkor szinte minden alkalommal csapatostul zajlana. Ebből látszik, hogy a spirituális fejlődésben alul van a korlátolt elme, ami nem a teljes szabadságon alapdzik( pl fáj a szakítás), és feljebb, amelyik a közmegosztást élteti( akit szeretek, legyen teli élménnyel, minél több létezővel akiket szeret s viszont szeretik).


Véletlen láttam csak, valaki azt írta, hogy olvasd a bibliát, nos kérdező emiatt ne tedd, mert nem találnál olyan részt, ami ezt negatívként mutatja be, sőt találnál olyat, ami az általam leírtakat élteti.

2019. nov. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
0%
Hú bazze. Ezt a sok istenkáromlót.
2019. nov. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
A vallásos emberek? Van egy statisztika ahol megkérdeztek X vallásos embert és a többségük azt válaszolta, hogy lenézik akik hármasban csinálják? Mert ha nincs akkor ez általánosítás. Én is hívő vagyok de úgy látom a szexualitást, hogy amíg mind élvezitek, senkinek nem ártotok vele addig azt tesztek a hálószobában amit akartok, senkinek semmi köze hozzá.
2019. nov. 28. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!